Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 140 osób, 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 139 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:
  

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Paź 23rd, '19, 09:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


   Angry Birds 2 Data: 31.07 2015, 12:20 Autor: diablo3 Komentarzy: [0]
Angry Birds 2 jest kontynuacją jednej z najpopularniejszych gier logicznych na przeglądarki internetowe, konsole oraz urządzenia mobilne. Po raz kolejny dane nam będzie stawić czoła zielonym świnkom na różnorakich mapach i przy pomocy ptasich sojuszników oraz wielkiej procy zrównać przeciwnika z ziemią. Szata graficzna, mimo że utrzymana w klasycznym stylu charakterystycznym dla serii, będzie jednak prezentować się znacznie lepiej – wreszcie poziomy będą miały pewną głębię zaś obiekty będą przyjemniejsze dla oka.Co więcej, twórcy zapewniają, że usprawniona zostanie nieco mechanika zabawy, będziemy mieli dostęp do nowego jak i klasycznego uzbrojenia, jak na przykład salwa pocisków powiększających świnki, przez co zawala się konstrukcja, na której się znajdują – dzięki temu znacznie łatwiej jest strącić naszych oponentów w przepaść lub wyeliminować w tradycyjny sposób. Etapy będą także nieco bardziej wymagające – pojawią się latający przeciwnicy, których strącić musimy przez wystrzelenie pocisku nie tylko pod odpowiednim kątem, ale również w odpowiednim momencie.
więcej++
   Uphill Rush 7 Data: 24.07 2015, 20:06 Autor: diablo3 Komentarzy: [0]


Uphill Rush 7 to przeznaczona na przeglądarki gra wyścigowa, w której musimy odpowiednio manewrować pomiędzy przeszkodami umieszczonymi na dwuwymiarowej planszy oraz wyprzedzić swoich przeciwników w walce o złoty puchar na jednym z dwunastu przygotowanych przez twórców etapów.Tym co wyróżnia Uphill Rush 7 jest dosyć nietypowy zestaw pojazdów oraz innych środków lokomocji, które mogą nam posłużyć do osiągnięcia zwycięstwa: podczas, gdy możemy siąść za sterami "klasycznych" pojazdów, jak na przykład motor czy quad, produkcja pozwala nam również posłużyć się ciężarówką, lokomotywą czy chociażby deskorolką. Odnosząc kolejne zwycięstwa, zdobywamy pieniądze mogące posłużyć nam do kupna nowych pojazdów bądź rozmaitych ulepszeń do już posiadanych, jak na przykład rozmaitych elementów pozwalających na łatwiejsze utrzymanie równowagi w powietrzu czy zwiększające zasób dostępnego przyśpieszenia.
więcej++
   Cut The Rope Data: 7.07 2015, 15:17 Autor: diablo3 Komentarzy: [0]


Rynek gier logicznych oferuje obecnie wiele różnych, interesujących i zajmujących produkcji – jedną z nich jest Cut The Rope(przetnij linę), dostępna na platformie przeglądarek internetowych oraz jako aplikacja do ściągnięcia w przypadku urządzeń mobilnych obsługiwanych przez system Android. W grze tej, naszym zadaniem jest nakarmienie słodyczami drobnego, kulistego zielonego stwora poprzez umiejętne przecinanie lin tak, aby spadły prosto w paszczę naszego podopiecznego.Wspomniane wcześniej zadanie jest jednak nieco utrudnione – na naszej drodze znajdą się różnego rodzaju przeszkody, które słodycze muszą ominąć przy czym jednocześnie musimy zebrać po drodze wszystkie gwiazdki oraz premie. Następujące po sobie poziomy będą jeszcze trudniejsze – poza większym „zagęszczeniem” wszelkiego rodzaju, statycznych i nie, pułapek pojawi się konieczność rozpracowywania rozmaitych schematów przygotowanych przez twórców: niekiedy będziemy musieli rozwiązać kombinację lin poprzez przecinanie ich nie tylko w pewnych miejscach, ale również czasie, inaczej cukierek nie trafi do stworka.
więcej++
   Bad Ice Cream 3 Data: 3.07 2015, 16:22 Autor: diablo3 Komentarzy: [0]
Bad Ice Cream 3 to następna część serii gier autorstwa studia Nitrome przeznaczona dla wielu graczy, łącząca w sobie rozmaite elementy wymagające nie tylko zręczności i dobrego oka, ale również zdolności rozwiązywania prostych problemów logicznych – na dobrą sprawę jest to miks Pacmana z pewnymi rozwiązaniami Bombermana. W produkcji wcielamy się w jednego z bohaterów, z których każdy charakteryzuje się odmiennymi statystykami oraz umiejętnościami). Twórcy przygotowali dla nas 40 lodowych etapów wypełnionych słodyczami oraz przeciwnikami.Przy jednym komputerze udział w zabawie może brać do dwóch graczy – poruszających swoimi postaciami przy pomocy strzałek lub klawiszy WSAD. Podstawą mechaniki rozgrywki jest rozbijanie i stawianie na nowo kostek lodu, co umożliwia tworzenie nowych korytarzy oraz blokowanie wrogów. Celem każdego z etapów jest zdobycie wymaganej liczby łakoci jak słodycze, owoce oraz inne im podobne, rozrzuconych po poziomie. Ich minimum do zebrania wyświetlone zostaje na dole ekranu.

Bad Ice Cream 3 charakteryzuje się wykonaną bardzo szczegółowo, pixel - artową grafiką oraz przyjemną ścieżką dźwiękową pozwalającą chociaż na chwilę zrelaksować się przy nieszczególnie wymagającej, a jednocześnie niezbyt łatwej produkcji.


więcej++
   Diablo 3 - aktualizacja łatki Data: 26.06 2015, 07:43 Autor: qwerty Komentarzy: [0]
Już niedługo na oficjalnych serwerach Diablo 3 pojawi się łatka 2.3.0, a wraz z nią całkiem sporo nowości oraz contentu, który powinien zainteresować obecnych graczy, jak i tych, którzy odpuścili sobie jakiś czas temu produkcję.

Po pierwsze, powróci legendarna Kostka Horadrimów – a raczej pojawi się jej odpowiednik Kostka Kanaia, która pozwoli nam rozkładać legendarne przedmioty i zdobywać nowe przez łączenie klejnotów niższej jakości i tak dalej.

Po drugie, pojawi się nowa, arktyczna lokalizacja, gdzie stawimy czoła nowym bestiom i odkryjemy tajemniczą kulturę Barbarzyńców. Wraz z nową strefą, będziemy mieli oczywiście możliwość zgarnąć kilka nowych przedmiotów.

Po trzecie, wprowadzony zostanie system śledzenia postępów naszego bohatera za pomocą specjalnego systemu wbudowanego w interfejs gry – ile razy udało nam się pokonać określonego bossa, pozycję w rankingu i tak dalej.
Sposnorem tego postu jest gra Plants vs Zombies
więcej++
poprzednia strona ... ( test1/48) ... następna strona