Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 66 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 66 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:
  

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Paź 19th, '19, 09:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


   Zapowiedź testów aktualizacji 2.3.0 na PST Data: 23.06 2015, 21:24 Autor: diablo3 Komentarzy: [0]
Zgodnie z zapewnieniami Blizzarda już wkrótce mają ruszyć testy najnowszej aktualizacji do Diablo 3 opatrzonej numerem 2.3.0 w ramach Publicznego Serwera Testowego. Wszystko wskazuje na to, że czeka nas sporo nowości.

Po pierwsze, będziemy mogli zwiedzić zupełnie nową strefę - Ruiny Seszeronu, zamarznięte pustkowia, a wraz z tą lokacją możliwość odnalezienia Kostki Kanaiego będącą odpowiednikiem legendarnej Kostki Horadrimów z poprzedniej odsłony Diablo.

Oprócz tego, pojawią się usprawnienia systemu rzemiosła oraz trybu przygodowego, a poza tym nowe przedmioty do zdobycia, nowy poziom trudności oraz możliwość śledzenia sezonowych postępów naszej postaci.
więcej++
   E3 i Diablo Data: 23.06 2015, 21:16 Autor: qwerty Komentarzy: [0]
Na E3 ( Electronic Entertaiment Expo ) niestety nie było nic o Diablo. Ale na konferencji PC Gaming Show zaprezentowano coś co może zainteresować graczy
Diablo a wzwłaszcza pierwszej odsłony. Do Heroes of the Storm dołączy nowy bohater. Będzie to Butcher mini boss który był dość szybko po rozpoczęciu gry w Diablo 1.
więcej++
   W głowie się nie mieści - nowa produkcja Disneya Data: 23.06 2015, 14:23 Autor: qwerty Komentarzy: [0]
„W głowie się nie mieści” to najnowsza, tegoroczna produkcja filmowa wytwórni Disney – Pixar, adresowana do najmłodszych widzów. Podobnie jak z większością wszelakich współczesnych filmów, a zwłaszcza tych przeznaczonych dla dzieci, tak i w tym przypadku powstał szereg gier związanych z treścią filmu i tak samo jak on kolorowych, z charakterystyczną grafiką oraz skierowanych do tego samego odbiorcy.

Disney – Pixar dopilnowało, aby pojawiło się kilka drobnych gier dostępnych na platformie przeglądarek internetowych. Tak jak czytelnik może przypuszczać na podstawie wcześniejszego akapitu, są one dosyć proste i raczej są nieszczególnie w stanie zatrzymać na dłużej dojrzalszego gracza. Niemniej, na dobrą sprawę trudno znaleźć lepsze przeglądarkowe pozycje dla tego młodszego.

Na pierwszy ogień weźmiemy trzy produkcje naraz, a to dlatego, że są one niemal identyczne i różniące się jedynie mechaniką; tak więc – puzzle. Truizmem jest stwierdzenie, że celem gracza w każdej z tychże gier jest ułożenie obrazka nawiązującego do filmu bądź sceny z niego pochodzącej. W Spin Puzzle mamy do czynienia z mechaniką polegającą na obracaniu kolejnych elementów planszy tak, aby wszystkie pasowały do siebie tworząc dany obraz; Switch Puzzle jest z kolei nieco bardziej skomplikowane, gdyż polega na odpowiednim przemieszczaniu poszczególnych zestawów wymieszanych ze sobą części – wymaga to znacznie szerszego spojrzenia na planszę i możliwości niż w poprzedniej produkcji. Ostatnią „puzzlową” grą jest Sort My Tiles, gdzie musimy po prostu dopasować do siebie różnokształtne elementy z dostępnej puli tak, aby odtworzyć scenę z filmu.

Następna na liście jest jest „W głowie się nie mieści: gra pamięciowa” - czyli klasyczne Memory zaadaptowane na potrzeby produkcji nawiązującej do produkcji Disney'a; zadaniem gracza jest w określonym czasie znaleźć pary zakrytych kart z postaciami z filmu. Musimy metodą prób i błędów jak najszybciej odkryć obrazki ukryte pod kartami, zapamiętać je i wreszcie dopasować do siebie.


W przypadku Hidden Letters zabawa okazuje się nieco bardziej rozbudowana: przemieszczając za pomocą myszki szkło powiększające po kolejnych scenach z filmu musimy w określonym czasie odszukać litery wyszczególnione na panelu poniżej – za odnalezione otrzymujemy punkty, zaś jeśli spróbujemy „zatwierdzić” obszar niezawierający żadnej litery – są one odejmowane. Bez wątpienia, w Hidden Letters jest pewien aspekt edukacyjny ułatwiający najmłodszym graczom zapamiętanie jak wyglądają określone litery i w jakim ciągu następują po sobie w alfabecie. W ramach serii gier opartych na „W głowie się nie mieści” powstała również gra pod tytułem Hidden Places, bardzo podobna do opisanej przed chwilą Hidden Letters, lecz w tym przypadku musimy odnaleźć nie określone litery, ale przedmioty i inne elementy przedstawione na scenie.

Ostatnią recenzowaną i bodaj najprostszą produkcją jest... przeglądarkowa kolorowanka osadzona w realiach filmu – do dyspozycji młodego gracza oddana zostaje paleta kolorów oraz szkice bohaterów, które możemy wypełnić w dowolny sposób. Kolorowanka prawdopodobnie przypadnie do gustu najmniej i znudzi się stosunkowo szybko starszym dzieciom.
więcej++
   Zlot w Warszawie - 22.03.2014 - wstępne ustalenia Data: 1.03 2014, 02:24 Autor: Ajantis Komentarzy: [0]
Nieubłaganie zbliża się dzień premiery RoSa, a wraz z nim zlot, który planowaliśmy zorganizować w tym okresie w Warszawie. Najwyższy zatem czas na najważniejsze ustalenia dotyczące spotkania! :)

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/7hRA2uzWBfk?list=UUXWRf_khulZt591kOOgj1dQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
więcej++
   Polemiki przy piwie #3 cz. 1/2 - beta Reaper of Souls Data: 11.12 2013, 22:27 Autor: Ajantis Komentarzy: [0]
Zapraszam do Karczmy na kolejne rozmowy! Tym razem zacne grono moich gości uległo sporym zmianom, ale myślę, że w nowym składzie będzie nam się rozmawiało co najmniej tak dobrze, jak poprzednio :)
Okazało się (jak zwykle...), że ilość tematów była zbyt duża, więc postanowiliśmy nagrać dwa odcinki dotyczące bety. Jeśli macie jakieś pytania czy kwestie, które chcielibyście aby zostały poruszone w drugim odcinku, to piszcie! :)

A tymczasem, zapraszam do oglądania! :)


więcej++
poprzednia strona ... ( test2/48) ... następna strona