Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 2 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Gru 16th, '18, 03:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Battle.net
Post Wysłany: Cze 9th, '11, 16:00 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

Ajantis napisał(a):
Twierdzę, że to nie zawsze uczciwe, ale mi też to rozwiązanie przypadło do gustu

Pomyśl inaczej - co jeśli grasz amką na bowy i masz w drużynie np. barba i hamera? Barb i hamer stoją blisko, bo oni mają tankować, a Ty amką walisz z daleka. Wiadomo, że jak Baal padnie, to oni zgrabuję drop, a Ty zostaniesz z niczym, bo stałeś daleko. Mimo to, że aktywnie brałeś udział w walce i przyczyniłeś się do zabicia bossa.

To nie jest zawsze uczciwe, ale to rozwiązanie jest takie... hmmm... typowo "diablowe"

Ja robie tak, naparzam bosa ile wlezie przy tym cały czas kontroluje życie bosa, gdy jego pasek jest już praktycznie na minimum podbiegam i czekam aż go dobiją nie zadając ani jednego ciosu naciskam alcik i zbieram co się da :D w tym czasie liczy się twój refleks i szczęście ;) zawsze coś podnoszę :p raz lepsze innym razem gorsze ale coś mam i nie narzekam.
Zawsze jest opcja zgarnąć coś dobrego trzeba tylko troszkę pokombinować.

Post Wysłany: Cze 9th, '11, 18:15 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Mar 25th, '11, 15:17
Miejscowość: Sosnowiec

Słusznie robisz, ale nie bierzesz pod uwagę szeregu innych czynników.

Np. grając czarką na hc wolę nie zbliżać się do Diablo, bo jak rzuci hellfire to umarł w butach.

Inny przykład - ping. Jeśli z jakiegoś powodu masz laga na poziomie np. 400 ms, a inni gracze np. 50ms, to jesteś o pół sekundy opóźniony w stosunku do innych. Prozaiczna wartość - powiesz. Ale niecałe pół sekundy to naprawdę bardzo dużo.

Jeszcze jeden przykład. Często po zabiciu bossa gra musiała doczytać animację śmierci i inne rzeczy. Powodowało to, że gra przez jakąś sekundę jakby zawieszała się (potem wszystko wracało do normy). Jak ktoś tego nie miał, to miał całą sekundę więcej na zgrabienie dropa :)

Podkreślam jeszcze raz, taka sytuacja bardzo mi odpowiada, bo to typowo diablowe rozwiązanie i wolałbym, żeby zrobili tak w D3. Ale uczciwie przyznaję, że do uczciwych jednak nie należy ;)

Post Wysłany: Cze 9th, '11, 19:53 
Awatar użytkownika
Moderator

To są takie niuansiki ;) każdą postacią jestem w stanie zgarnąć dropa ;) moglibyśmy się tu przekomarzać do usranej śmierci że tak powiem ;D ale nie o to chodzi.
Co do jednego zgadzam się z tobą w 101% drop na zasadach D2 modle się o niego co wieczór, jak powielą ten h...y drop z WOW to niech sobie d3 wsadzą.... nie powiem gdzie;0 pozdro.

Post Wysłany: Lip 24th, '11, 23:06 
Nowicjusz

Dołączenie: Lip 24th, '11, 22:07

Ja uważam osobiście, że najlepszym system jest przeliczanie kto ile potworowi procentowo odebrał i odpowiedni automatyczny podział na podstawie tego, pozdro.

Post Wysłany: Lip 25th, '11, 07:50 
Awatar użytkownika
Moderator

panicagaming napisał(a):
Ja uważam osobiście, że najlepszym system jest przeliczanie kto ile potworowi procentowo odebrał i odpowiedni automatyczny podział na podstawie tego, pozdro.

A co jak jest jedna broń np. od bosa !!! każdy dostanie po kawałku ?? a może się podzielimy ja wezmę toporzysko do drapania się w dupę a kolega całą resztę ;D(chyba że masz na myśli kto więcej zada obrażeń ten zabiera co najlepsze a cała reszta zagryza się za złoto :]) a tak poważnie to głupie troszkę jest bo słabi gracze w D3 czyli nowicjusze i tacy co nigdy nic nie znaleźli nie mają szans nic zdobyć gdy wpadnie bardzo silna postać, a dodam jeszcze że jeżeli będzie tak jak w D2 że grając sam raczej nic ciekawego nie dasz rady znaleźć, to powodzenia wszystko musisz sobie kupić chyba że to jest takie założenie blizarda, zrobią wirtualny sklep w który będziesz mógł kupować wyposażenie za realne pieniądze :) ale to już moja taka fanaberia która oczywiście była by głupotą.
Co tu więcej mówić rozwiązanie z D2 było najlepsze kto pierwszy ten lepszy :]

Temat postu: Właśnie to:
Post Wysłany: Gru 25th, '11, 22:38 
Nowicjusz

Dołączenie: Gru 25th, '11, 22:31

Ja cię nie rozumiem...
Każdej postaci będą wypadać przedmioty (tylko ona je widzi). Jak gra np. 3 graczy to każdemu wypada co innego. Wyleciało ci np. berło to tylko ty to widzisz a innym wyleciało co innego (dopiero jak wyrzucisz to widzą to wszyscy gracze).

Jak ci pomogłem to spoko.

Pamiętajcie: zawsze do waszej dyspozycji 8-)

Post Wysłany: Gru 26th, '11, 01:11 
Awatar użytkownika
Moderator

bez sensu ;D lepsza jest walka o przedmiot coś się dzieje !! mamy smak wygranej bo udało nam się zebrać coś super i gorzki smak porażki bo nie siadło !
Z tego co wiem wszystkie gry zabawy i to co nas pociąga polega na rywalizacji, nie mam jej to się szybko nudzi... a tego argumentu mi nie zabierzesz :P

Post Wysłany: Gru 26th, '11, 13:10 
Nowicjusz

Dołączenie: Gru 25th, '11, 22:31

Tak bywa... ja też mam co do tego mieszane uczucia, a jeśli chodzi o przedmioty to się można powymieniać np. zabiliście w czterech Diablo (lub jakiegoś innego bossa) to każdy zbiera to co mu wyleciało i piszecie (wymiana itp.) myślę że to dobre rozwiązanie tym bardziej, że tu nie chodzi tylko o bossy ale także o normalne potwory...
Tobie wylatuje kasa, inny nie dostaje nic, a jeszcze inny z normalnego potworka ma przedmiot na zielonym czy na złotym.

Post Wysłany: Gru 27th, '11, 20:40 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Mar 25th, '11, 15:17
Miejscowość: Sosnowiec

panicagaming napisał(a):

Niestety, pomysł bez sensu. Co z supporterami? Np. postaciami, które nie zadają dużego dps, ale wspierają attackerów? Np. taki paladyn fasher czy tankbarb albo necro?

Sprawdziłem w praktyce jak wygląda ten drop - pograłem trochę w betę D3 i nie wygląda to tak źle, jak myślałem. No OK, nie jest to już w klimacie D2, ale nawet nie traci się na tym aż tak dużo klimatu rozgrywki.

Post Wysłany: Gru 29th, '11, 20:19 
Awatar użytkownika
Moderator

Ja i tak obstaje przy swoim kto pierwszy ten lepszy to jest to !!
A z tego co wiem mają być przedmioty którymi nie będzie można się wymieniać bo są dedykowane masa szmelcu nie przydatnego BZ ogranicza graczy a to zakrawa pod dobrowolne niewolnictwo.
Ja już pisałem o tym ale napisze jeszcze raz, pierwotne cele blizz się pomieszały!! widać że władza się zmienia.
dawniej gry BZ miały bawić sprawiać radość być dla nas a teraz kasa kasa kasa...
szkoda gadać, mam wrażenie że pewnie będzie można zmienić drop ale za PLN :D dokładniej nie rozwijam myśli bo szczerze mi się nie chce! pozdrawiam, kuba

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości