Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 0 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Wrz 25th, '17, 15:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Battle.net
Post Wysłany: Kwi 28th, '09, 18:34 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Lut 20th, '09, 20:47

Standardowo jak to bywało w poprzednich częściach, poza fabułą w trybie pojedynczego gracza będziemy mogli przeciwstawić się siła ciemności wraz z wirtualną drużyną prawdopdobnie stworzoną przez 4 graczy.
Zmianą także są dropy które będą przypisywane do poszczególynch graczy po zabiciu potwora, a nie jak to miało miejsce wcześniej "kto pierwszy ten lepszy".

Temat postu: Re: Battle.net
Post Wysłany: Lis 23rd, '09, 10:17 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

Nie mów że tak będzie przecież wersja kto pierwszy ten lepszy byłą BD to była super zabawa :) po co wcielać tą gównianą opcje z WOW
powinni to zmienić.
ale znając blizzard na pewno będą testować grę myślę że wielu będzie niezadowolonych z tego tak jak ja i może po kilku nastu protestach wrócą do drop z D2
liczę na to :!:

Dostajesz ostrzeżenie za nabijanie postów, jeżeli masz coś do dodatnia użyj opcji "edytuj" aby uzupełnić swoją wypowiedź a nie wstawiaj kolejne posty... pierwszy raz w życiu używasz forum ??

Post Wysłany: Lis 23rd, '09, 10:52 
Awatar użytkownika
Moderator

A poza tym co napisałem dodam dlaczego według mnie nie ma to sensu dajmy na to że zabijamy jakiegoś większego bosa do którego się przedzieraliśmy kilkanaście minut a tu nagle pojawia się nie wiadomo z kond gracz który dobija potwora i wszystkie przedmioty są jego :/ troszkę żenujące.
wiem że równie dobrze może podbiec i wszystko szybko nam wyzbierać ale w opcji z D2 mamy jakąś szanse na wzięcie chociażby jednego z kilku przedmiotów które wypadną z potworka a w przypadku gdy osoba zabijająca bierze wszystko nie ma szans :(
podsumowując wersja z D2 powinna być wprowadzona do D3 bez 2 zdań i myślę że to nie tylko moje zdanie.

Dostajesz ostrzeżenie za nabijanie postów, jeżeli masz coś do dodatnia użyj opcji "edytuj" aby uzupełnić swoją wypowiedź a nie wstawiaj kolejne posty...

Post Wysłany: Lis 23rd, '09, 11:07 
Awatar użytkownika
Moderator

Coś mi się przypomniało rozwiązanie z TIBI jest dobre nigdy w to nie grałem ale mam kolegę który namiętnie gra w TIBIE i widziałem że tam przedmioty można wyrzucać na ziemię i każdy może sobie to zabrać a po pewnym czasie to znika to jest dobre :) sam nie wiem ale myślę że to co wymyślili jest troszkę głupie ;) pozdrawiam

Dostajesz ostrzeżenie za nabijanie postów, jeżeli masz coś do dodatnia użyj opcji "edytuj" aby uzupełnić swoją wypowiedź a nie wstawiaj kolejne posty...

Post Wysłany: Lis 23rd, '09, 11:55 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Sie 31st, '09, 18:24

Jeżeli Blizzard wprowadzi dedykowane dropy to na pewno zrobią to tak aby pseudo kamperzy nie mogli jak napisałeś w ostatniej chwili wyskoczyć z krzaków i zabić bosa, przyjmując że będzie maksymalnie 4 graczy, najprawdopodobniej będą od razu wrzucani do drużyny albo Blizz wymyśli konkretny system aby zapobiegać tego typu bydłu w grze.

Post Wysłany: Gru 31st, '09, 21:52 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Gru 31st, '09, 19:54
Miejscowość: Świnoujście

rampagee napisał(a):
Coś mi się przypomniało rozwiązanie z TIBI jest dobre nigdy w to nie grałem ale mam kolegę który namiętnie gra w TIBIE i widziałem że tam przedmioty można wyrzucać na ziemię i każdy może sobie to zabrać a po pewnym czasie to znika to jest dobre :) sam nie wiem ale myślę że to co wymyślili jest troszkę głupie ;) pozdrawiam

Moi koledzy też grają w TIBIE i mnie wkręcili na 3 dni i system kto więcej obrażeń zadał tego itemy jest do D...PY. Nawalałem potworka 2 min a tu wyższy lv wszedł zabił potwora (atakując ok. 5/8 hp potwora) i zabrał dobre rzeczy, a ja dostałem 3/8 doświadczenia i g..wno.

Post Wysłany: Mar 22nd, '10, 12:34 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Mar 21st, '10, 13:13
Miejscowość: Świdnik

Dokładnie zgadzam sie z przedmówcą .
Osobiście nie grałem nigdy w TIBIE ale z tego co opisujecie to panuje tam prawo silniejszego a to tak troche z d.py .

Co do pomysłu zeby były dropy jak w D2 to jestem jak najbardziej ZAAAAA !!!!!! obiema rekami i nogami :D
pozdro 666

Post Wysłany: Mar 22nd, '10, 14:42 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Sty 10th, '10, 15:47
Miejscowość: GW

Rodzaj zbierania itków z d2 był i jest chory. Jeśli wprowadzą taki jaki jest w d2 to zniszczą tę grę. Mam najdzieję, że ten system co wymyślili pozostanie.

Post Wysłany: Mar 26th, '10, 13:29 
Nowicjusz

Dołączenie: Mar 26th, '10, 13:10

Nie nawidziłem nigdy gry w drużynie. Niestety zawsze kiedy zabijaliśmy ostatniego bossa nie mogłem zebrać nic ciekawego bo zawsze mi się komputer przycinał w tym momencie i wszystko traciłem :(
Blizzard jednak musi pomyśleć o zmianie systemu przydzielania przedmiotów.

Post Wysłany: Mar 28th, '10, 17:26 
Nowicjusz

Dołączenie: Sty 17th, '10, 13:15

Takie życie, kto pierwszy ten lepszy. Ale tak niestety bywa. Też preferuję samodzielną grę ewentualnie z moimi znajomkami.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 47 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości