Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 1 osoba, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Maj 27th, '17, 00:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Ekwipunek Diablo III
Post Wysłany: Kwi 28th, '09, 18:33 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Lut 20th, '09, 20:47

Ekwipunek jak i interfejs prezentują się podobnie do poprzednich części serii Diablo, z tym wyjątkiem, że znika pas zawierający miksturki, gdyż Blizzard wprowadza innowacyjne rozwiązanie - otóż w Diablo III, nie znajdziemy już miksturek uzdrawiających życie, a raczej rozwiązaniem będą kule wylatujące z zwłok pokonanych przeciwników napełniające nas energią i maną.
Na dole ekranu pojawiły się natomiast umiejętności co pomoże i przyśpieszy przeskakiwanie między poszczególnymi skillami. Warto także wspomnieć, że zbroja i broń nie będą wymagały już odpowiednich statystyk siły, witalności itp. jak to było w poprzednich odsłonach.
Dużą zmianą jest fakt, że tym razem inventory naszego bohatera zostanie zmienione o tyle, że każdy przedmiot będzie zajmował jeden slot, a nie kilka co pomoże nam gromadzić więcej rzeczy. Standardowo będziemy mieli do dyspozycji także naszą skrzynię która będzie znacznie obszerniejsza od poprzedniej.

Załączniki:
Komentarz do pliku: ekwipunek w Diablo 3
ekwipunek.jpg
ekwipunek.jpg [ 143.93 KiB | Obejrzany 86271 razy ]

Temat postu: Re: Ekwipunek Diablo III
Post Wysłany: Lis 23rd, '09, 11:33 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

I znowu mi się następna rzecz nie podoba brak miksturek a jak walczę z bosem gdzie niema potworków z kulami życja to co wtedy nie dam rady go zabić bo on mnie dojedzie :( bez sensu a na dualach nie będą takie fajne jak teraz są.
też do zmiany :D
strasznie ciężko będzie się grało bez mikstur.
Mam pytanie czy wygląd naszej postaci będzie się zmieniał po założeniu innej zdrojki np. z lekkiej pikowanej zbroi rezygnujemy i zmieniamy na ciężką płytową zbroje czy wygląd naszego np. barbarjana się zmieni będzie cały zabudowany naszym pancerzem?
to jest dla mnie ważne fajnie jest widzieć jak w trakcje gry nasza postać się zmienia tak jak w D2 po założeniu innej klasy pancerza nasza postać wygląda inaczej to jest fajne powinno to być pewnie będzie :) ale chciał bym potwierdzenia

Post Wysłany: Lis 23rd, '09, 12:01 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Sie 31st, '09, 18:24

rampagee twoje posty mnie dobijają albo robisz to na złość albo zwyczajnie spadłeś wczoraj na tą nieszczęsną planetę z kosmosu... oczywiście, że postać będzie się zmieniała w zależności od noszonego ekwipunku, można było już to "dostrzec" w gameplayju z 2008, w końcu mamy 21 wiek i jeżeli takie coś było w Diablo 2 to dlaczego miało by tego nie być w Diablo 3.

Co do mikstur będą obecne, przynajmniej na pewno mikstury życia, będzie na nie przeznaczony jeden slot, gdy mikstura wyląduje w equ automatycznie będzie też w slocie. Co do many to sam nie wiem skoro tylko Szaman (Witch Doctor) będzie dysponował maną (tak pozostałe 4 klasy będą miały inne systemy energii, nawet Czarodziej!!!).

Post Wysłany: Lis 23rd, '09, 12:40 
Awatar użytkownika
Moderator

a co do mojego pytania o wygląd postaci to byłem prawie pewien że tak będzie jak w D2 ale wolałem się upewnić wiesz jak jest mikstur nie ma być trudno wyczuć co wymyślą :D bo to nie kiełbasa :D
pozdrawiam i dzięki za odp :D

Post Wysłany: Lis 24th, '09, 17:26 
Awatar użytkownika
Moderator

Udało mi się znaleźć zdjęcie z targów Blizzcon 2009 na którym jest pokazany ekwipunek postaci.
z tego wynika że przedmioty nie będą zajmowały tylko jednego miejsca w naszym plecaku, a co najważniejsze będą miksturki życia!
A także można zauważyć na zdjęciu że prawdo podobnie także plecak będzie można zamieniać na większy zresztą sami zobaczcie.
Poniżej dołączam zdjęcie zrobione aparatem w telefonie komórkowym ale da się wszystko zobaczyć :)

Załączniki:
ekwipunek2009.jpg
ekwipunek2009.jpg [ 47.24 KiB | Obejrzany 79064 razy ]

Post Wysłany: Gru 8th, '09, 22:51 
Nowicjusz

Dołączenie: Gru 8th, '09, 22:36
Miejscowość: warszawa

Hym w sumie fajnie . Ale coś mi tu nie gra , było by fajnie jak by ekwipunek wygladal troszke inaczej .Tak jak w d2 kazdemu by to uproscilo sprawe a to tylko niewielkie zmiany . Chcial bym tez dodac ze skrzynka też by mogla być powiększona ,chociaż by tak na skale całego monitora .bo każdego denerwuje brak miejsca w skrzyni która i tak już jest pełna po 60 bossach .

Baboli nawalone jak cholera, rozumiem drobne błędy ortograficzne ale to jest dewastacja ojczystego języka, dbaj o to, inni też chcieliby Ciebie zrozumieć a edytor podkreśla błędy. Vorador

Post Wysłany: Gru 8th, '09, 23:38 
Awatar użytkownika
Moderator

BLEACHER napisał(a):
Hym w sumie fajnie . Ale cos mi tu niegra , bylo by fajnie jak by eqwipunek wygladal troszke inaczej .Tak jak w d2 kazdemu by to uproscilo sprawe a to tylko niewielkie zmiany . Chcialbym tez dodac ze skrzynka tezby mogla byc powiekszona ,chociaz by tak na skale calego monitora .bo kazdego denerwuje brak miejsca w skrzyni ktura i tak juz jest pelna po 60 bossach .

Z tego co wyczytałem skrzynia na pewno ma być większa ale czy na cały ekran to ci nie powiem, a co do wyglądu eqwipunku mi tam się podoba coś nowego :)

Post Wysłany: Gru 29th, '09, 16:58 
Nowicjusz

Dołączenie: Gru 29th, '09, 16:53

Skrzynka mogłaby być większa , to prawda. Ale bez przesady nie na cały monitor , najlepsze rozwiązanie byłoby takie aby można było mieć kilka skrzynek , w jednej lokacji.

Post Wysłany: Sty 7th, '10, 13:48 
Awatar użytkownika
Moderator

Stachu Capan napisał(a):
Skrzynka mogłaby być większa , to prawda. Ale bez przesady nie na cały monitor , najlepsze rozwiązanie byłoby takie aby można było mieć kilka skrzynek , w jednej lokacji.

Do "Stachu Capan" masz na myśli skrzynie z diablo II, bo z tego co mi wiadomo nie jest jeszcze podana skrzynia która ma być w diablo III, jeśli chodzi ci o D2 to oczywiście że nie na cały ekran bo było by to nie poręczne mogła by wyglądać tak jak na poniższym rysunku lub większa ale bez przesadyzmu.

Załączniki:
skrzynka.jpg
skrzynka.jpg [ 35.54 KiB | Obejrzany 76720 razy ]

Post Wysłany: Lut 12th, '10, 12:58 
Nowicjusz

Dołączenie: Lut 11th, '10, 01:26

Ale widzę, że umiejętności nic nowego - wygląd jak w wow...

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 32 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość