Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 1 osoba, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Gru 16th, '18, 02:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Fabuła D3
Post Wysłany: Kwi 19th, '10, 20:28 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Paź 15th, '09, 22:01
Miejscowość: Zamość - Derby UK

Może i dobrze mówicie ale ja cały czas przystaje do postaci Tyraela. Ale to się okaże kto ma racje. Szukam na ten temat na BlizzBlue i na Facebook kanale Diablo 3 i było coś o Tyraelu ale to była polemika. Poczekam do BlizzCon 2010 to się dowiem!

Post Wysłany: Kwi 26th, '10, 08:46 
Nowicjusz

Dołączenie: Mar 26th, '10, 10:39

Zgodzę się że może to być ktoś pokroju łotra, tym bardziej że kiedy odwrócimy sytuację i faktycznie nie było by kogoś takiego jak łotr, to bardzo by mnie zdziwiło. Nie no z tym aniołem to mocno przesadzone;),

Post Wysłany: Maj 17th, '10, 16:12 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Gru 31st, '09, 19:54
Miejscowość: Świnoujście

Z Tyraelem to mała przesada, bo na początku gry musiał by być silny jak sam Diablo(chyba, że jakoś stracił moc i stał się człowiekiem :D ). Lecz myślę, że 5-tą postacią będzie łowca, który korzysta z broni dystansowych(np. łuki, kusze, a i miło by było widzieć kusze automatyczną ;) ).

Post Wysłany: Lip 9th, '10, 13:03 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Lut 24th, '10, 12:19
Miejscowość: Jaworzno

Hmm.. automatyczna kusza . Coś w stylu mini-gun na strzały :D

A co do 5 postaci jako profesja atakująca z dystansu .
Ale zauważmy , że w pewnym sensie już wizard i witch doctor
atakują z dystansu . A łowca miałby pewnie bardzo podobne umiejętności do amazonki , a postacie miały się nie powtarzać .
Możliwe też że to mógłby być skrytobójca , np. ma umiejętność
" zasadzka " , "szybki atak" - ten załóżmy teleportacyjny .
Posługiwał by się sztyletami i mieczami . I oczywiście mógłby mieć też możliwość używania łuku . Coś jak ognista strzała , powtarzalny strzał ( wypuszcza z 5\7 strzał naraz ) , i takie tam .
Zresztą okaże się na Blizzcon :D szkoda że odbywa sie w Californi
-.- bo większość z nas zapewne nie będzie mogła się tam dostać .

Post Wysłany: Lip 27th, '10, 00:14 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Sie 16th, '09, 11:15
Miejscowość: Kielce

LOL, niewyobrażam sobie tyraela-kobiety -,- na 100% będzie to człowiek. Ja myslę, że będzie to odpowiednik strażnika (takim jakim był aragorn we władcy pierścieni, podróżuje samotnie i wypełnia questy xD) z lekkim mieczem (ewentualnie półtoraręczny) łukiem na plecach i zastawianiem sideł/pułapek (nie, nie wzoruje się na trapce z d2).

dexter19- za dużo metina ^^

Post Wysłany: Wrz 9th, '10, 19:46 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Wrz 9th, '10, 19:41
Miejscowość: Wałbrzych

Bardzo dużo czytałem na temat ''Diablo III'' Zapowiada się fajnie , lecz nie wiem czy przejdę na Diablo III , ponieważ przywiązałem się już do II i nie chciałbym opuszczać mojego konta :) Lecz co do tego myślę , że na pewno zagram a jak mi się spodoba na pewno przejdę :D

Post Wysłany: Wrz 20th, '10, 10:59 
Nowicjusz

Dołączenie: Wrz 20th, '10, 10:31

Wiecie co panowie? Analizowałem b. dokładnie fabułę całego Diablo i wysuwam pewną własną hipotezę. Moim zdaniem w trójce okaże się, że Tyrael jest zdrajcą tak niebios jak i ludzi. Zbyt łatwo przyszło mu zniszczenie Kamienia świata ("dezercja" wśród aniołów była już wcześniej znana - np. ś.p. Izual z dwójeczki :D). Wydaje mi się, że Tyrael cały czas odwracał uwagę ludzi i niebios od problemu biegających po świecie świrusków - braciszków. Wcześniej dał kamienie - nie wiedzieć po co, skoro zabicie skurczybyków odsyłałoby ich do piekła (a ten ofc musiał dać im wizy... xD) - a kamienie tylko, a może aż "więziły" ich (sami wiemy jak to było z diablo i głownie z Mefistem, który sam tak naprawdę się uwolnił i mentalnie atakował wielką radę, wysłał opętanego Lazarusa by pomógł uwolnić się Diablo w Tristram itd. itp.), aby w końcu uśpiwszy czujność ludzi, mogli dobrać się do kamienia i wywołać Armageddon - ostateczną wojnę między piekłem i niebem (Polem bitewnym byłby ofc na nasze nieszczęście właśnie świat sanktuarium ahahah! ]:->). W odpowiedniej chwili ten udający dobrego archaniołka, niby zawsze będący blisko ważnych spraw i person [Pan, braciszkowie, możni sanktuarium, pastuszkowie... xD] (kamienie, pościg, pojmanie i uwięzienie braci, ich uwolnienie i znowu pościg, aż do kamienia) uderzy, być może podczas ostatecznej walki śmie ponieść rękę na samego Boga?! Tyrael ma na pewno jakiś interes.. Jaki? Dowiemy się w trójce (bądź też nie xP)

P.S. To tylko hipoteza :D

Post Wysłany: Wrz 22nd, '10, 16:54 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Wrz 22nd, '10, 15:56

Według mnie fabuła jest trochę robiona na sile.

Post Wysłany: Lis 11th, '10, 17:59 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Lis 11th, '10, 16:39

Devil Hunter-na to czekałem :D

Post Wysłany: Sty 4th, '11, 18:43 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

A Wracając do myśli kolegi „Fogrin” wspomniałeś o tym że Tyrael mógłby być zły po zniszczeniu kamienia świata :] albo zostać śmiertelnikiem, myślę że jest to możliwe pamiętacie pierwszą cześć d1 jak duch diablo wcielił się w jego zabójcę, a później w d2 stał się samym panem zniszczenia ?? może podebrali ten motyw i np.: Tyrael zostanie wojownikiem walczącym o sprawiedliwość albo wcieli się w samego zabójcę Baal-a :) co wy o tym myślicie ??

A jeszcze jedno kolega „DwaKamienie” napisał że nie wyobraża sobie Tyraela kobiety, z tego co wiem anioły są obojnakami więc może się w cielić w kobietę lub mężczyznę bez znaczenia ;)

A co do teorii „Teb” może mieć chłopak trochę racji pamiętacie jak w drugim akcie Marius uwalnia Baal-a Tyrael każę mu uciekać do świątyni Kurast, a teraz wróćmy do samej walki pamiętacie że w 4 akcie Tyrael jest cały i zdrowy, a w drugim walczył z Baalem i Diablo, to co dogadali się?? Dziwne to dla mnie, z reguły jak ktoś walczy tak jak Baal z Tyraelem to musi być pokonany i zwycięzca a na dodatek w tym starciu byli potężni wojownicy więc co się stało ??, a jeszcze kamienie duszy po ich zniszczeniu nic się nie stało ani nie zginęli ani nie stracili mocy, co do kamieni to może one były wiezieniem dla piekielnej trójcy i właśnie dlatego Baal tak długo sam szukał swojego kamienia (nie wysłał żadnego sługi który pod przebraniem spokojnie by to zrobił za niego) i znalazł w psychiatryku u Mariusa wydaje mi się że te kamienia mogły by na nowo uwjezić braci na wieczność a po ich zniszczeniu odzyskali całą moc, właśnie dlatego Tyrael kazał zanieść kamienie do piekielnej kuźni i zniszczyć żeby już nic nigdy nie zagroziło piekielnej trójcy co wy na te moje teorie ;D pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Rampage, Maj 10th, '11, 11:20, edytowano w sumie 1 raz

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość