Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 0 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Wrz 25th, '17, 15:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Fabuła D3
Post Wysłany: Kwi 28th, '09, 18:35 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Lut 20th, '09, 20:47

Trzecia część Diablo rozpoczyna się kilkanaście lat po wydarzeniach znanych nam z drugiej odsłony Diablo - Lord of Destruction, w owej części grupka śmiertelników uśmierca mroczną trójcę, a archanioł Tyrael niszczy potężny kryształ - Kamień Świata, który bronił świat ludzki przed obcymi istotami, a więc wydawało się, że Sanktuarium zostanie ponownie zaatakowane, jednakże tak się nie stało.
Kilkanaście lat później ludzie zapominają o chwilach grozy i próbują wieść normalne życie w odbudowanym miasteczku Tristram, tylko Deckard Cain (ostatni członek zakonu Horadrim) nie potrafi się pogodzić z taką ciszą i bada kryształ snując pomysły, dlaczego siły ciemności do tej pory nie zaatakowały świątyni. Niestety w późniejszym okresie Pan Ciemności daje o sobie znać poraz kolejny zmuszając wojowników do sprzeciwienia się mu poraz kolejny...

Temat postu: Re: Fabuła D3
Post Wysłany: Paź 18th, '09, 21:10 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Paź 18th, '09, 20:35

Jak tylko usłyszałem o tym, że trwają prace nad D3 pomyślałem sobie o zaczęciu gry w Tristram u boku Decarda Caina :)

Post Wysłany: Sty 25th, '10, 23:20 
Nowicjusz

Dołączenie: Sty 25th, '10, 13:53
Miejscowość: Jasło

Dużo czytałem o "Diablo III" i nigdzie nie doczytałem się czy postacie na BattleNet będą restartowane corocznie tak jak to jest w "Diablo II". Czy ktoś wie już cos na ten temat?
Oraz czy możliwe będą opcje kupowania numerów seryjnych bez CD? Chodzi mi o że: ja kupuje oryginał i dostaje swój key do gry z którego mogę później korzystać na BattleNet a kuzyn czy kumpel kupuje sam numer seryjny i instaluje z mojej CD a korzysta z własnego numeru seryjnego?

Z góry dzięki za odpowiedzi

Post Wysłany: Sty 26th, '10, 22:47 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Sty 10th, '10, 15:47
Miejscowość: GW

Prawdopodobnie jeszcze nie powiedzieli nic w kwestii resetu postaci. Co do cd-key'a - to co mówisz to piractwo. Pewnie po jakimś czasie i to rozpracują i będzie można.

Post Wysłany: Sty 27th, '10, 10:03 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Sie 31st, '09, 18:24

Teoretycznie z CD key-em to nie jest piractwo, ktoś przestał grać i zamiast sprzedawać płytkę sprzedaje tylko klucz(oczywiście to jest stratą dla wydawcy), innym rozwiązaniem jest kupienie klucza pozwalającego na legalne ściągnięcie gry ze sklepu Blizzarda, ja tak kupiłem ostatnio Diablo 2 za chyba 15 zł gość sprzedaje oryginalne klucze(legalna działalność na allegro) do Diablo 2 + LotD i wielu innych gier, trzeba jedynie mieć konto na battel.necie i po zalogowaniu kupić w sklepie grę, tylko że 2 raz już nie płacimy.

Post Wysłany: Lut 1st, '10, 13:35 
Nowicjusz

Dołączenie: Lut 1st, '10, 13:20

koszmar zaczyna się od nowa :twisted:

Post Wysłany: Lut 11th, '10, 01:33 
Nowicjusz

Dołączenie: Lut 11th, '10, 01:26

Wszystko pięknie, ładnie, ale.... Nie wiem czy zauważyliście (na bank odpowiedź jest pozytywna) wszędzie jak mamy logo D3 występuje Tyrael. Czy coś wiadomo już o Naszym starym znajomym? Spotkamy go znów czy ma jakąś inną rolę (tzn. fajnie wygląda na logo i tyle :P)?

Post Wysłany: Lut 11th, '10, 20:45 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Sie 31st, '09, 18:24

Tyraela spotkamy raczej na pewno, wydarzenia z Diablo 3 będą miały wiele wspólnego ze zniszczeniem Kamienia Świata przez Tyraela.

Post Wysłany: Mar 13th, '10, 11:44 
Nowicjusz

Dołączenie: Mar 11th, '10, 21:54

Myślę że tyrael byłby dobry jako 5 postać

Post Wysłany: Mar 13th, '10, 16:19 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Sty 10th, '10, 15:47
Miejscowość: GW

5 klasa nie będzie żadnym zaskoczeniem. Klasa walcząca na dystans - łuki i kusze.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 67 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości