Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 0 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Wrz 25th, '17, 15:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: faq
Post Wysłany: Mar 22nd, '09, 21:57 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Lut 20th, '09, 20:47

1. Czy będzie nam dane odwiedzic miejsca znane z poprzednich części ?

Tak, wrócimy do lokzalizacji znanych Diablo II, min. takich jak Tristram oraz wielu innych, które już poznaliśmy, ale nie zabraknie oczywiście wielu nowych lokalizacji opracowanych przez twórców gry.

2. Do ilu klas postaci będziemy mieli dostęp w Diablo 3 ?

Do wyboru będzie 5 klas postaci. Barbarzyńca i Witch Doctor są nam już znani, prócz tego pojawią się jeszcze 3 klasy, trzymane w tajemnicy aż do premiery gry.

3. Czy będziemy mieli wpływ na płec bohatera ?

Tak, każdą z pięciu klas będzie reprezentowac zarówno mężczyzna jak i kobieta.

4. Kiedy Diablo 3 pojawi się na półkach naszych sklepów.

Jak to zwykle bywa z Blizzardem, data premiery nie jest jeszcze znana, ma się ukazac gdy będzie gotowa.

5. Jakie gra będzie miała wymagania?

Wymagania gry nie są jeszcze znane, jednak producent zapewnił nas, że ujawni je przed premierą, by gracze mogli dostosowac swoje komputery.Czy będzie tryb dla jednego gracza?

Tak, Diablo 3 będzie oferowało zarówno tryb on-line dla wielu graczy jak i rozgrywkę dla jednego gracza bez dostępu do internetu.

6. Czy w nowym Diablo będziemy wykonywać misje tak jak w Diablo 2?

W kwestii misji Blizzard nie chciał zbyt wiele ujawniac, zapowiedział tylko że każda z klas będzie miała questy indywidualne dla każdej z nich.

7. Z jakiego silnika graficznego będzie korzystało Diablo 3

Diablo 3 nie skorzysta z żadnego znanego dotychczas silnika graficznego, specjalnie dla tej gry został opracowany nowy silnik graficzny, odpowiedzialny również za zjawiska fizyczne w grze.

8. Czy będzie tryb dla jednego gracza?

Tak, Diablo 3 będzie oferowało zarówno tryb on-line dla wielu graczy jak i rozgrywkę dla jednego gracza bez dostępu do internetu.

9. Czy Diablo 3 tak jak inne gry Blizzarda będzie dostępny zarówno dla posiadaczy PC oraz Mac?

Tak.

10. Czy Diablo 3 będzie korzystało z Battle.net?

Tak, podobnie jak druga częśc, "trójka" będzie korzystac z Battle.net, oczywiście w sposób rozszerzony względem poprzedniej części, wzbogacony o wiele nowych możliwości, również trzymanych w tajemnicy.

Temat postu: Re: faq
Post Wysłany: Gru 31st, '09, 15:53 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Gru 31st, '09, 14:17
Miejscowość: Toruń

Na dzień dzisiejszy jedynie jestem ciekaw wyglądu Tyraela ( na pewno winowajca z d2 pojawi się w tej części). Kolejna sprawa jest to w jaki sposób przywrócą Diablo do życia.. w końcu kamienie dusz zostały zniszczone w kuźni przeznaczenia.. kolejny wymyślny kamień w jego głowie lub w innej części ciała odpada..Więc niecierpliwie czekam na informacje na ten temat :geek:

Post Wysłany: Gru 31st, '09, 20:03 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Gru 31st, '09, 19:54
Miejscowość: Świnoujście

qwerty coś ci się pomyliło bo w pierwszym Diablo (mam je jeszcze :mrgreen: ) też jest funkcja Battle.net

Post Wysłany: Sty 11th, '10, 10:30 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

nmb napisał(a):
qwerty coś ci się pomyliło bo w pierwszym Diablo (mam je jeszcze :mrgreen: ) też jest funkcja Battle.net

Ma racie też gram DIABLO I i mam battla :)

Post Wysłany: Lut 26th, '10, 18:07 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Lut 24th, '10, 12:19
Miejscowość: Jaworzno

co do punktu 6 , w DIABLO 3 oprócz wykonywania głównych
zadań będą także poboczne , orza podczas naszej wędrówki poza miastem bedziemy mogli kogos spotkac i dostać zadanie albo idziemy sobie drogą rozwalając potwory a nagle spotykamy karawne którą zaatakowały potwory ( lub jakiś mini boss ) i albo ją uratujemy albo nie , główny projektant Diablo 3 w wywiadzie ujawnił że może będą niespodzianki :P takie jak na miasto napadnie horda potworów i demonów możliwe że zrównają miasto z ziemią choć to tylko przypuszczenia , ciekawe czym zaskoczy nas blizzard , co do zrównania mista z ziemią fajnie by to wyglądało zwłaszcza jeśli nasza postać byłą by w miejscu gdzie horda zaatakuje , była by tam niezła rzeź a to lubie :D

A i w punkcie 5 po zdaniu :

"Wymagania gry nie są jeszcze znane, jednak producent zapewnił nas, że ujawni je przed premierą, by gracze mogli dostosować swoje komputery " jest pytanie czy będzie tryb dla jednego gracza czyli dokładnie to samo co w punkcie 8 . Raczej nikomu to nie przeszkadza , ale tylko tak mówię :P

Post Wysłany: Wrz 23rd, '10, 11:10 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Wrz 22nd, '10, 15:56

Świetne FAQ.Dobre jest jeszcze to że twórcy zamieścili w diablo 3 elementy z d1 i d2, np.podział przedmiotów na białe,niebieskie i żółte.

Post Wysłany: Gru 21st, '10, 09:54 
Nowicjusz

Dołączenie: Gru 21st, '10, 09:42

ej no ale jak dostostosowac komputery jak ma na przykład ktoś kompa za 4tysiaki to bedzie se nowy kopował? :?: :roll:

Post Wysłany: Gru 21st, '10, 12:28 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

Nie martwcie się na zapas myślę, nawet jestem w 100% pewny że spokojnie wystarczy 1.8 duo + 2gb ram :) i karta 256 więc myślę że jeśli ktoś ma takiego kompa to spokojnie zagra, oczywiście czym więcej tym lepiej bo będzie można się cieszyć full detalami i piękną czystą grą (bez cięć itd.) która na maxa wzbogaci wrażenia i doznania z gry ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości