Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 1 osoba, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Gru 16th, '18, 02:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Opłaty
Post Wysłany: Sty 14th, '10, 18:02 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Sie 31st, '09, 18:24

Gra nie będzie aż tyle kosztować podstawka według mnie max 150, wersje kolekcjonerskie do 300. Poza tym raczej przygotujcie się na płatny Battel.Net.

Post Wysłany: Sty 15th, '10, 09:11 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

Jak serwery będą płatne to i tak będę grał na najpopularniejszym pirackim serwie :) i basta.
Tylko wtedy zamiast kupić grę i wydać 100 a 200zł to ją ściągnę z neta :)
lepiej na tym wyjdą jak BN będzie darmowy :)
Ale to już zależy od producenta "Chytry dwa razy traci", Popatrzcie na WOW-e ile rocznie Blizzard traci kasy przez pirackie serwy.
A gdyby się nie wygłupiali i stworzyli darmowy ser wow-y to moim zdaniem zarobili by o 50% więcej.
Co myślicie Proszę o komę taż.

Post Wysłany: Sty 15th, '10, 10:40 
Awatar użytkownika
Bohater

Opłaty na Battel.Necie jak wielu wskazuje nie będą raczej wysokimi, za wcześnie nawet żeby zgadywać kwoty ale na pewno jeżeli będą to o wiele niższe od WoW-a. Poza tym Blizzard jak każda firma chce zarobić na swoim produkcie a nie tracić, sprzęt potrzebny do obsługi gry w Diablo 3 będzie bardzo kosztowny + obsługa serwis, koszty wtedy idą w grube miliony w skali roku. Wcześniej pisałem, że Battel.Net będzie raczej darmowy ale biorąc pod uwagę wydatki na jego utrzymanie, raczej zrewidowałem swoje poglądy, niektórzy wskazują że nawet nie musi być to jakiś abonament albo zwyczajnie chcesz więcej postaci na koncie albo kont to płać, w standardzie dostaniesz możliwość posiadania np. 2 kont i 5 postaci na każdym z nich. To tylko takie rozważania, nie ma co się stresować na ponad rok przed premierą gry :D

Co do pirackich serwerów, Blizzard na pewno zrobi wszystko aby takie rozwiązanie utrudnić (przykładem niech będzie SC 2, w którym już sobie nie pogramy przez LAN tylko i wyłącznie za pośrednictwem BN), oczywiście bystrzaki szybko to obejdą ale zwyczajni gracze będą wtedy skazani na serwery zakładane przez piratów, którzy w przypadku abonamentu na Diablo 3 też pewnie wprowadzą swoje opłaty, niższe ale będzie trzeba płacić. Raczej nikt z dobrego serca nie da pod serwer wypasionego kompa żeby mu tylko stał i do niczego innego nie służył. Dodatkowo na pirackich serwach pewnie nie uświadczymy większości usług oferowanych przez Battel.Net 2.0 jak rankingi graczy, nagrody dla najlepszych(w SC 2 ma być system nagradzania pieniężnego najlepszych graczy ale jeszcze zbyt mało wiemy na ten temat.), w marę przystępnej pomocy, ani porządnego połączenia czy też gwarancji tego, że pewnego dnia wszystkie nasze postacie nie zostaną utracone bezpowrotnie. W przypadku WoW-a pomimo serwerów pirackich ilość graczy na BN nadal rośnie szczególnie w Chinach, które są Mekką dal piratów, skoro tak się dzieje mimo abonamentu Blizzard raczej nie przestraszy się piratów.

Post Wysłany: Sty 15th, '10, 11:45 
Awatar użytkownika
Moderator

Powiem ci szczerze mnie na 100% nie będzie stać na granie za kasę zawsze mogę pobrać sobie D3 z DW i grać w trybie single player pobawię się przejdę grę i wrócę z utęsknieniem do diablo II
Szkoda:(
Widać że D3 będzie grą tylko dla bogatych a cała reszta niech sobie radzi.

Post Wysłany: Sty 15th, '10, 12:07 
Awatar użytkownika
Bohater

Nic nie jest na razie przesądzone, ale jak napisałem jeżeli w ogóle w D3 będą jakieś opłaty to na pewno o wiele niższe niż w przypadku np. WoW.

Post Wysłany: Sty 15th, '10, 17:08 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Paź 15th, '09, 22:01
Miejscowość: Zamość - Derby UK

Mnie na szczęście stać będzie na Diablo 3 bo pracuje. Miałem pirackie Diablo 2 ale stwierdziłem że to lipa więc kupiłem sobie płytę kolekcjonerska z platynowej kolekcji. kosztowało mnie to tylko 200 zl wraz przesyłka do Anglii . I mówię wam gra nagle zaczęła mnie wciągać a to dzięki Battle.net . Więc jak będzie już w sprzedaży Diablo 3 to je od razu kupie ,po co mam czekać na pirata. Dajmy chłopakom z Blizzarda zarobić. Trzeba uhonorować ich prace i dać kasę na Diablo 4 he he (Ale to tylko moje zdanie).

diablo3.biz.pl nie promuje piractwa. Promujemy oryginalne produkty Blizzard. Mówimy stop piractwu!

Post Wysłany: Sty 15th, '10, 18:02 
Awatar użytkownika
Moderator

Stary sam mam oryginalne D2
Jeżeli zrobią płatny BN to na pewno nie kupie tej gry bo po co ?? jak i tak nie będę grać na BN, wiesz ja też pracuje ale przy realiach jakie panują na Podkarpaciu nie wiele zarobię, więc nie było by mnie stać na opłacanie jakiegoś H karnetu po to tylko żeby sobie zagrać, jestem wstanie odłożyć 200zł na jedno razowy wydatek to wszystko ale płacić non stop po kilkanaście zł nie ma szans, tak jak już napisałem jeśli będzie darmowy kupie oryginała i będę grał jeśli nie ściągnę pirata i też będę grał.
Siwy napisał że nikt nie będzie finansował serwera charytatywnie, a powiem ci że w WOW gram na serwerze pirackim i jest całkowicie za FREE ma coraz więcej członków i niczym się nie różni od BN a jest za darmo równie dobrze można się pobawić.
Jeszcze jedno dlaczego gry w polsce są takie drogie ??
Jak niedaleko naszego kraju w szkocji mój znajomy kupił grę (w tedy nowość a było to 1 rok temu ) i dał około 40 - 50zł za nią a u nas 100- 300 zł czemu ?
Jak ci P dystrybutorzy są wstanie sprzedać tą samą grę kilka miesięcy po premierze a dokładnie 6 za 50zł co wcześniej kosztowała prawie 200zł to coś tu jest nie tak. przykład kupiłem kilkanaście miesięcy temu Xbox 360 akurat było już grubo po premierze jak już napisałem około 6miesięcy gears of war wiecie za ile ją kupiłem za 50zł !!! Przecież oszty produkcji się nie zmieniły, a wiem co mówię bo pracuje w podobnej branży i też wem że produkty (o ile jest się monopolistą) robi się czasami narzut do 1000%. Prosta odpowiedz, rzeźbią nas ile się da.
I wynika z tego że ceny niejednokrotnie są grubo zawyżane!
Dopóki....

Post Wysłany: Sty 15th, '10, 18:45 
Awatar użytkownika
Bohater

Fakt faktem, że w Polsce ceny niektórych rzeczy są o wiele wyższe niż na zachodzie, prawie z każdym ze znajomych, którego spotykam schodzimy na ten temat, ludzie są w szoku jak patrzą na polskie ceny, dodatkowo jakość tych samych produktów w Polsce jest o wiele gorsza i to dotyczy zarówno chemii od past do zębów kończąc na proszkach... nawet samochody produkowane na nasz rynek są gorszej jakości niż te same modele przeznaczone na rynek Niemiecki... gdzie u Niemca jest zabezpieczanie z solidnego elementu metalowego u Polaka jest plastik.

Co do diablo jak mi kuzyn rozwalił płytkę D2 to kupiłem oryginalny klucz do pobrania D2 + LoD ze sklepu Blizzarda za 14 zł :D wersję ang.

Post Wysłany: Sty 15th, '10, 19:37 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Paź 15th, '09, 22:01
Miejscowość: Zamość - Derby UK

Siwy bo wiesz w Polsce sorki za ten tekst ale inaczej nie mogę. (Polscy sprzedawcy są strasznie pazerni i naliczają sobie wysokie marże na produkt) i to jest fakt. To tylko trzeba teraz napisać do Polskiego Rzecznika Konsumentów o zawyżaniu cen i opisać jakie sklepy. Zobaczymy co na to odpowiedzą.

Niezłe 14 zł za key naprawdę ci się udało he he

rampagee mnie stać no bo wiesz mieszkam i pracuje w Anglii więc opłacenie BN będzie dla mnie nie uciążliwe. Ale ja tak mam wam pozostają pirackie serwery jeśli będzie w ogóle możliwość grania na piratach.

Post Wysłany: Sty 15th, '10, 19:46 
Awatar użytkownika
Bohater

Jak już zeszliśmy na temat produktów, to problemem poza nieuczciwymi sprzedawcami są największe koncerny... jak bodajże w TVP zrobili dokument na temat gorszej jakości proszków do prania to do telewizji zgłosili się najwięksi producenci i powiedzieli "jak to puścicie to nie będziemy u was kupowali reklam", i tak rzetelne dziennikarstwo przegrało z kasą, problem jest o wiele głębszy, żaden rzecznik w tej sprawie raczej nie pomoże, a kolejne rządy w Polsce to zbieranina buraków, która obywatelom życia nie chce ułatwiać.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość