Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 0 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Gru 16th, '18, 02:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Opłaty
Post Wysłany: Sty 15th, '10, 20:00 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Paź 15th, '09, 22:01
Miejscowość: Zamość - Derby UK

Mówią że nie ma prohibicji w telewizji jest i totalna . Ale co my zwykli śmiertelnicy możemy na to poradzić. Jedynie tyle że pójdziesz do empiku ze spuszczoną głowa i kupisz za ostatnie pieniądze Diablo 3 a klient przy kasie się zaśmieje. Wiesz takie coś boli.

Siwy jak byś chciał wcześniej kupić Diablo 3 to pisz do mnie to ci załatwię taniej he he

Post Wysłany: Sty 17th, '10, 13:29 
Moderator

Dołączenie: Lip 27th, '09, 14:34
Miejscowość: Łuków / W-wa

o prosze a to gdzie pracujesz s21 :D ja bankowo bym chciał taniej :D

Post Wysłany: Sty 17th, '10, 14:18 
Awatar użytkownika
Bohater

Siomer pracuje i mieszkam w Wielkiej Brytanii. No i wiesz zauważam jakie ceny są gier na rynku angielskim a polskim. Polscy sprzedawcy to naprawdę pazery.

Post Wysłany: Sty 19th, '10, 08:33 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

A wiecie co jest najgorsze że wyprzedają nasze zakłady :( to na co nasi dziadowie pracowali tyle lat, ostatnio nawet dowiedziałem się że jest w trakcie sprzedaży całkiem niezła firma a nie uwierzycie za ile ją na P… skarb państwa puszcza magiczne 10 mil zł a udało mi się dowiedzieć że same działki na których stoji zakład są tyle warte, przecież to śmiech jest, sami biorą w łapę Cieszki pieniądze i sprzedają naszą własność za cenę złomu, moim zdaniem powinniśmy większość firm zagranicznych pow….e….ć Z polski zająć się naszymi zakładamy aby przynosiły dochody a ludzie mieli pracę, a nie podnosić podatki, akcyzę niewiadomo co jeszcze, aprzeciesz jak by ktoś miał plan jak postawić i zmodernizować nasze zakłady przynosiły by takie dochody że mogli by państwo utrzymać, w polsce niema już nic polskiego a jak jest to się chce usilnie to zniszczyć, albo dziwnymi przepisami albo śmiesznymi podatkami a wielki „inwestorą” którzy łapówy dają tym rządowym Sz… ułatwiają, np. nasz PKS sprzedali najpierw firmie na S ale nie pamiętam dokładnie tak im ułatwili że przez 5 lat nie płacą podatków, pewnie wiecie co się stało po 5 latach weszła następna firma :( i znowu skarb państwa traci, ale to wszystko dlatego że w Żodzie mamy p… żydostwo każdy dba o własną kieszeń a nie o dobro ogółu, i wiecie co z tym możemy zrobić to jest najsmutniejsze nic :( bo problem tkwi nie w Polsce czy polakach tylko w rządzie.
Pasowało by zrobić tak jak w filmie „Świeci z Bostonu” może zaczęli by się bać.

Post Wysłany: Lut 6th, '10, 13:46 
Nowicjusz

Dołączenie: Lut 6th, '10, 13:26

Z tego co czytałem wywiady z producentami gry można wywnioskować, że w D3 nie będzie żadnego PrePaid czy innego systemu opłat. Gra na BN będzie całkowicie darmowa, D3 to gra cRPG nie MMOG. Jest różnica pomiędzy stawianiem serwerów na kilkanaście osób, a na kilkanaście tysięcy osób. Blizzard doskonale wie co robi, D3 będzie przeznaczone dla osób z nieco skromniejszym zasobem portfela, a dla tych majętniejszych już teraz przygotowują nowe MMOG. Co do ceny jestem przekonany, że nie przekroczy 150 zł - mowa o edycji nie kolekcjonerskiej. Blizz tak czy inaczej skazany jest na sukces, po takich dwóch pierwszych odsłonach, każda gra sprzeda się wyśmienicie.

Post Wysłany: Lut 6th, '10, 15:46 
Awatar użytkownika
Bohater

Wiesz może i masz trochę racji ale nie wiem czy Blizzard nie oprze się pokusie zarobienia więcej. Drobne stawki za BN na taka rzesze graczy przyniesie im nie małe kokosy!

Post Wysłany: Lut 6th, '10, 23:36 
Nowicjusz

Dołączenie: Lut 6th, '10, 13:26

I tu się mylisz. Sprzedaż gry bez systemu prepaid nie koniecznie oznacza mniejszy zysk. Po pierwsze, 90% graczy kupuje D3 z myślą o grze na BN. Wprowadzenie takiego systemu w sposób znaczący spowoduje spadek liczby potencjalnych kupców. Zatem duża część z tych 90% odpuszcza sobie zakup gry skoro wie, że i tak nie będzie go stać na co miesięczną zabawę w internecie. Co więcej jeżeli producenci są pewni, że nowa odsłona D3 jest naprawdę dobra, sprzedaż większej ilości kopii oznacza nie tylko większy napływ gotówki, ale także wzrost liczby młodych fanów - co jest niezmiernie istotne w kontekście kolejnych produkcji. PrePaid to nie zawsze dobre rozwiązanie, specjaliści Blizza od marketingu zdają sobie z tego sprawę, więc nie ma się czego obawiać.

Post Wysłany: Lut 9th, '10, 18:46 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Lut 9th, '10, 18:39
Miejscowość: Wawa

Ja sadze ze będą dwa typy serwerów płatne które będą miały więcej itemów czarów itd i darmowe okrojone

Post Wysłany: Lut 10th, '10, 19:41 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Sie 31st, '09, 18:24

@Trax to Ci już mogę od razu powiedzieć, że takiego czegoś na pewno nie będzie. A jak zapytasz dlaczego... wystarczy śledzić informacje jakie płyną od Blizzarda aby pewnych rzeczy się spodziewać a inne zbywać machnięciem ręki.

Post Wysłany: Lut 24th, '10, 13:05 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Lut 24th, '10, 12:57

Witam

Na wstępie chciałbym powitać wszystkich użytkowników, jako nowy członek.

W 100% zgadzam się z wypowiedzią FsT. Panowie Z Blizz nie odważą się nam tego zrobić. A co do ceny to obstawiam około 200-250 za edycje kolekcjonerską a około 100-150 za normalna, ja oczywiście kupie org,versje a co tam dam chłopakom zarobić za te chwile mile spędzone przy D2.

END.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości