Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 3 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 3 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Gru 10th, '18, 08:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Opłaty
Post Wysłany: Wrz 25th, '10, 20:53 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Wrz 25th, '10, 20:30

Dokładnie, tak jak Trax powiedział/stwierdził/zapytał. Także StarCraft długo był tworzony i na jednym z for (nie pamiętam dokładnie nazwy) także zastanawiali się nad ceną wyjściową. Większość obstawiała 100-120. A tu heca. Oscyluje na poziomie 200,-. I to za jedną część.
Nie wydaje mi się, żeby D3 było pod tym względem tańsze. O edycji kolekcjonerskiej nie wspomnę. Oczywiście, że chciałbym mieć własne pudełeczko ze świeżą grą, ale 200 zeta za grę w państwie polskim to jednak trochę jest...

Post Wysłany: Lis 10th, '10, 09:41 
Nowicjusz

Dołączenie: Lis 10th, '10, 08:59

Myślę że Blizzard nie ma dużego interesu w tym żeby gra była droga... Ponieważ wiadomo że będzie się sprzedawała w ogromnych ilościach ,a niektórzy gracze(np. Ja) kupią od razu kilka sztuk... tym bardziej że mają wprowadzić to ograniczenie z jednym kontem na jeden cd-key. obstawiam cenę samej gry na poziomie 129-149zł a zestawu kolekcjonerskiego 199-229zł

Post Wysłany: Lis 10th, '10, 11:01 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Sie 26th, '09, 11:11
Miejscowość: Warsaw

Szczerze powiedziawszy to nie widzę problemu w zwiększaniu ceny przez producenta podczas kiedy ma on pewność, że dany produkt będzie kupiony na 100%. Świetny przykład StarCraft'a II, który jaki by nie był i tak schodziłby ze sklepowych półek z trybie ekspresowym (ponad 3 mln sprzedanych egzemplarzy) chociażby za sam tytuł i ogromną ilość fanów.

To samo będzie (jak uważam) z Diablo 3. Czy będzie kosztowało 100zł czy 200zł w standardzie i tak je zakupimy stąd moje przeczucie sugeruje cenę niczym nie zaskakującą w przypadku Blizzarda: 199zł za standard.

Post Wysłany: Lis 11th, '10, 18:30 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Lis 11th, '10, 16:39

Wpierw będzie 149zł potem spadnie do 119zl a na koniec spadnie do 99,90zł ;)

Post Wysłany: Lis 14th, '10, 13:43 
Nowicjusz

Dołączenie: Lis 14th, '10, 13:41

cena jest wiadoma :)
proszę - http://www.play.com/Games/PC/4-/5984705/Diablo-III/Product.html

Post Wysłany: Lis 14th, '10, 18:22 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Paź 15th, '09, 22:01
Miejscowość: Zamość - Derby UK

To są tylko mrzonki i ceny sugerowane! Dlaczego tak mówię? Bo cena nie równa cenie. Widzisz ty pokazałeś nam link do jakiegoś sklepu w UK cena Diablo 3 pre-order 27 GBP a ja zmalałem na Amerykańskich sklepach też Diablo 3 pre-order w cenie 59$ co daje nam 37.45 GBP w przeliczeniu na złotówki (173zł). Do czego zmierzam. Załóżmy kupiłeś wersje pre-order za 27 GBP w tym momencie a za pół roku wyjdzie gra z cena 37 GBP co twój sklep robi ? Nie sadze ze ci sprzeda dużo taniej myślę że ci wyślą emalia z dołączoną dopłatą do produktu.

Więc nie kombinujmy tylko cierpliwie poczekajmy na Diablo 3 chyba że Blizzard wprowadzi kupno gry pre-order to w tedy tak mogę kupić bo wiem że to jest cena produktu od producenta. To jest moje zdanie oczywiście.

Post Wysłany: Lis 14th, '10, 19:07 
Nowicjusz

Dołączenie: Lis 14th, '10, 13:41

kurde, no właśnie jestem ciekaw jak to będzie... ale cena ceną powyżej 250 pln nie powinna być tak mi się wydaje. a co do tego sklepu to fakt mogą tak człowieka w babuko zrobić ?

zastanawia mnie jeden fakt, skoro oni już wstawili tak jakby pre order, to mam nadzieję że premiera przynajmniej w połowie 2011 a nie końcu.

Post Wysłany: Lis 14th, '10, 19:16 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Paź 15th, '09, 22:01
Miejscowość: Zamość - Derby UK

Robią to na chybił trafił nie wolno wieżyc im. Tylko Blizzard wie co i jak. Pre-order już widziałem rok temu dali na chybił trafił cenę i napisali ze data jeszcze nie dostępna dopiszą jak będzie. Nabijacze w butelkę anie sklepy!!!

Post Wysłany: Lis 28th, '10, 13:33 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Lis 28th, '10, 13:21

Oby nie zrobili z D3 gwiezdnych wojen, bo w D2LOD Valchalla 5.02 do tej pory gram na bn już kope lat, i żeby było tak też z D3

Post Wysłany: Gru 5th, '10, 16:05 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Lis 11th, '10, 16:39

No właśnie popieram powyższe nie chcę gwiezdnych wojen ;D
Dobrze pisze.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości