Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 2 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Gru 16th, '18, 03:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Opłaty
Post Wysłany: Lut 20th, '12, 20:46 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Mar 25th, '11, 15:17
Miejscowość: Sosnowiec

Ramp, chill out. Rozumiem Twój bulwers, bo też siedzę bez roboty po 7 latach studiów i też nie stać mnie na opłacanie jakiejś głupiej gierki. Weź tylko pod uwagę, że spora część WoWowców to pewno jakieś dzieciaki, którym tatuś płaci nie wiedząc nawet za co. Niekoniecznie musi to oznaczać, że reprezentują finansową burżuazję, po prostu gierka to dla nich całe życie.

Z tego co wiem, to są tam jakieś przekręty, można na Allegro poszukać i kupić doładowania taniej czy coś w ten deseń, nie wiem.

Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli D3 byłoby płatne (nie będzie, ale jeśli byłoby), to kupiłbym grę. Pograł tyle, ile mi dadzą za free, a potem olałbym to i poszedłbym robić coś produktywnego ;)

Post Wysłany: Lut 20th, '12, 21:30 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Wrz 24th, '11, 11:52
Miejscowość: Łódź

rampage - wypraszam sobie takie słowa skierowane do mojej osoby. Niczym Ci nie zawiniłem tylko wyraziłem swoje zdanie na pewien temat. Ty chyba tego nie potrafisz zrobić na odpowiednim poziomie. Napisałeś, że jesteś prawnikiem z zawodu i chyba nie takiego języka prawniczego was uczyli? :) Nie jestem też dzieckiem więc proszę abyś zachował trochę kultury na forum bo Twoje zachowanie nie jest adekwatne do Twojego poziomu, który powinieneś w teorii reprezentować. Mój syn potrafi w nerwach lepiej się wysławiać niż Ty.

Zarabiam ponad średnią krajową i to moja wina? :) Żaden Tatuś czy Mamusia nie załatwili mi pracy i do wszystkiego doszedłem sam. Zastanów się następnym razem co piszesz i jakim językiem się posługujesz.

Post Wysłany: Lut 22nd, '12, 03:16 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

No dobra poniosło mnie :D ale i tak mam racie i basta!! Sory all :) Postaram się opanować i więcej nie grzeszyć ;P :oops: ale wiecie jak ktoś mi opowiada banialuki to normalnie się we mnie krew się gotuje i rzuca mnie po pokoju jak bym był co najmniej opętany
no ale będę potulny daje... sam nie wiem co ale coś mogę dać.

Co do ciebie kolego to mam to gdzieś ile zarabiasz i jak do tego doszedłeś jaaasne, ja nie zarabiam bo mieszkam tam gdzie mieszkam a w tym kraju albo trzeba mieć farta którego nie mam albo wysoko postawioną rodzinkę której także nie mam, a to że doszedłeś sam to akurat średnio w to wierzę bo osobiście nam bardzo ale to bardzo dużo osób i z tego 98% osiąga coś ze względu na znajomości nazwisko rodzinę itp.
prosty przykład na wykładach na uczelni dzień przed egzaminem kolo obecność sprawdzał w pewnym momencie doszedł do mojego kolegi z ławki a siedzieliśmy przy samej katedrze wyczytał nazwisko zapytał czy ma w rodzinie księdza po czym zapytał o imię kolega powiedział a wykładowca tylko "acha" jak gościowi słabo szło do tej pory tak po tym czymś nagle miał same 5 i 4 to szto niesamowite.
A i nie mam zamiaru cie przepraszać !! uważam cie po tym co napisałeś za pozera i cwaniaczka.
To co napisałeś zabrzmiało co najmniej jak bym nie wiadomo kogo uraził to jest internet przyzwyczaj się !
A i tak się składa że mam nosa do ludzi a ty wydajesz się osobą która ma o sobie nie wiadomo jak wielkie mniemanie, dosłownie jak taki mój znajomek którego w wieku 27lat ojciec do firmy przyprowadził i od tego dnia dostał pracę jako kierownik sam dla siebie no i do dziś się zastanawiam nad tym jak to możliwe przecież kierownik ma kimś kierować a jak niema kim to nie jest kierownikiem heheh tka jest dzisiejsza polska kolego, moja kobieta ostatnio starała się o pracę w urzędzie marszałkowskim supr modra jeden z najlepszych stódentów na roku w H kursów naprawdę nie przesadzając bardzo zdolna dziewczyna i co pżyjeli kolesia bez SW bo co bo miał plecki, i tak się w naszym kraju traktuje wykształconych ludzi, tal myślałem o tym żeby moja dziewczyna była leszczem same 3je ale BD student z takim dyplomem i ją olali to jest kary godne ! ale to nie chodzi tylko o mnie czy o nią masa jest takich ludzi i jak nie dasz lub kogoś nie masz to nic nie masz taka prawda drugi przykład mojego taty brata córka aby dostać się do jakiej kol wiek kancelarii prawniczej musiała posolić dała w łapę 30tys/zł znaczy się jej stary na moje nieszczęście ja takiej kasy nie mam więc na BR siedzę i zastanawiam się jak tu do 30 dojechać to tyle, szczerze jak to osiągnąłeś nie obchodzi mnie zazdroszczę ci tych 4 koła ale nic może i do mnie szczęście się kiedyś uśmiechnie bo na razie nawet takiej parszywej roboty w H&M nie mogę dostać bo to samo, przyjmują kolegów...
Serdecznie pozdrawiam z wisienką na wierzchu,
KUBA!

Post Wysłany: Lut 22nd, '12, 18:30 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Wrz 24th, '11, 11:52
Miejscowość: Łódź

rampagee napisał(a):
supr modra jeden z najlepszych stódentów na roku w H kursów naprawdę nie przesadzając bardzo zdolna dziewczyna i co pżyjeli
KUBA!

"modra", "stódentów", "pżyjeli" - zajrzyj lepiej do słownika a nie pouczasz mnie na forum. Nie dziwię się, że nie możesz znaleźć pracy w swoim fachu.

Napisałeś, że uważasz mnie za cwaniaczka - spoko. Ja uważam, że nie masz w sobie żadnego poziomu a tym bardziej klasy tak więc nie zamierzam z Tobą więcej pisać bo jest to działanie bezcelowe.

W Twoich wypowiedziach widać frustrację z powodu nieudolności życiowej - szkoda mi Cię.

Post Wysłany: Lut 22nd, '12, 20:45 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Wrz 15th, '11, 12:12
Miejscowość: Krosno

Jeszcze jeden post-spam i zamykam temat.
A ty rampagee jak nie przestaniesz z wulgaryzmami, to dostaniesz warna.

Post Wysłany: Lut 23rd, '12, 13:00 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

Achilles napisał(a):
rampagee napisał(a):
supr modra jeden z najlepszych stódentów na roku w H kursów naprawdę nie przesadzając bardzo zdolna dziewczyna i co pżyjeli
KUBA!

"modra", "stódentów", "pżyjeli" - zajrzyj lepiej do słownika a nie pouczasz mnie na forum. Nie dziwię się, że nie możesz znaleźć pracy w swoim fachu.

Napisałeś, że uważasz mnie za cwaniaczka - spoko. Ja uważam, że nie masz w sobie żadnego poziomu a tym bardziej klasy tak więc nie zamierzam z Tobą więcej pisać bo jest to działanie bezcelowe.

W Twoich wypowiedziach widać frustrację z powodu nieudolności życiowej - szkoda mi Cię.

A mam to gdzieś niech mi banicie dadzą!
Nie sprowokujesz mnie cy.u, wiesz jak ciężko się żyje jak ma się problemy z ortografią !! ale mimo to nie przeszkodziło mi to w skoczeniu szkoły z BD rezultatem i to nie byle jakiej bo URZ a ty co stary ci robotę załatwił masz 4K i cwaniakujesz na forum "bo moi znajomi" zresztą skoda strzępić języka pi....e cię!
Znalazł się facet na poziomie a co to według ciebie jest poziom co wysławianie się jak lord bajron i pie….ie o dupie Maryny a po wszystkim grzmocenie kierowniczki za 4k powodzenia a po pracy co kładziesz swoje śmierdzące dupsko na kanapie włączasz TV i degustujesz się tym stanem do czasu aż dowleczesz się do łóżka…
To jest ostatni post do ciebie i tak jak powyżej p…

P.s. przepraszam wszystkich że musieli czytać naszą przepychankę z tym panem.

Post Wysłany: Lut 23rd, '12, 13:20 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Wrz 15th, '11, 12:12
Miejscowość: Krosno

Ostrzegałem Cię rampagee.
Prywatne sprawy załatwia się przez PW lub na komunikatorach.
Dostajesz warna, zamykam temat.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 87 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości