Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 1 osoba, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Lip 18th, '19, 00:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Już wiem!
Post Wysłany: Lip 29th, '09, 08:33 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Lut 20th, '09, 20:47

...kim będę grał, przekonał mnie ten filmik:

Mimo, że nie znam pozostałych 2 klas, gra Szamanem będzie napewno przyjemna. Jakoś nie lubię grać typowym fizolkiem, jak chociażby Barbarianem.
Witch Doctor posaida wiele ciekawych zaklęć:

* Chmara szarańczy - rzucając ten czar powstaje śmiercionośna szarańcza, która pożera każdego wokół żywcem. Jest szczególnie skuteczna, gdy potwory stoja w kupie - wtedy przechodzi z jednego na drugiego robiąc przy tym niezłą borutę. Po takiej akcji zostają same kości :) Zresztą zobaczcie co się dzieje w 45 sekundzie.

* Mongrele - Witch Doctor nie jest szybki ani silny i dlatego żeby zbilansować jego możliwości może przywołać sobie pomocników, którzy nazywają się mongrele. Na dodatek mogą zostać wzmocnieni przez Witch Doctora wyżej wymieniona szarańczą, dzięki temu umozliwia im to dokonywanie dodatkowych obrażen związanych z chorobami.
Mongrel ma dodatkową właściwość, mianowicie kiedy staje się już słaby i bezużyteczny, Witch Doctor dzięki gwałtownemu wyładowaniu energii zabija nim innych wrogów którzy są w jego pobliżu. Dokładnie widać to w 2 minucie tego filmiku.

* Horrify - wykorzystana umiejętność ta sprawia, że wrogowie przez pewien czas rzucają się do ucieczki ( zobacz filmik 2:23) i dzięki temu zyskujemy cenny czas aby rozprawić się z potworami.

* kula ognia (filmik 2:50) - wykorzystując kulę ognia Szaman może unicestwić wszystko w pobliżu jej rażenia.

* Mass Confuse - bardzo ciekawy czar, rzucając go w potworów - ci obracają sie nagle przeciwko siebie, co widac doskonale w 3 minucie trailera. Kula ognia dokańcza tych co przeżyli.

Jak dla mnie to najbardziej ciekawa postać z tych 3 jakie znamy.

Temat postu: Re: Już wiem!
Post Wysłany: Kwi 26th, '10, 00:06 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Kwi 1st, '09, 22:30

Ta postać jest naj ciekawsza i podobna Troc-he do Ne kro maty jak patrząc :D

Post Wysłany: Lis 11th, '10, 19:54 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Lis 11th, '10, 16:39

Szamaństwo...hmmm to nie dla mnie ;D

Post Wysłany: Lip 16th, '11, 19:26 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Lip 16th, '11, 17:26

Witch Doctor bardzo mnie zaintrygował. Najbardziej lubię te fantastyczne animacje jakie ma. Takie pełne dzikości, dziwnej energii.

Czuje się, że gra się kimś wyjątkowym. Dokładnie to samo uczucie się miało jak się grało Trollem szamanem w WoWie.

W dodatku te umiejętności jak mass confusion, fear, swarm, zombie wall. Zapowiadają się bardzo interesująco.

Czuję, że ta postać będzie wymagać więcej inicjatywy od gracza. Ale i też mega mi się te bitne maski podobają. :D

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość