Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 0 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Maj 22nd, '19, 03:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Braxas wita was
Post Wysłany: Maj 17th, '12, 12:14 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Kwi 12th, '12, 13:18

Witam. Od lat grywam z radości i miłości. Niektórzy mówią że z nałogu :) Chociaż... Jeśli ma się staż i garb wiekowy, to dla każdego, będę nazywany nałogowcem. Zaczynałem oczywiście od ZX Spectrum i podniecałem się kilkoma pikselami goniącymi za kropką, przez własnoręcznie wklepanej grze Snake na Atari 800XL (3 dni nie wyłączałem kompa bo nie miałem magnetofonu). Potem był Atari 65XE, Commodore C64 (i nieśmiertelna Montezuma's) a następnie PC AT(z koprocesorem!). Ale za to bez dysku twardego. Monitor EGA! Color :) No a potem poszło.... 386, 486, Pentium, Pentium 4... Athlony i inne ustrojstwa... Nawet otarłem się o Apple8600.

Obecnie biegam jak kot z pęcheżem szukając Diabełka3 w wersji BOX, niestety brak. W Empiku (Katowice) była nocna sprzedaż... zakończona wyprzedażą 120 opakowań na 450 chętnych. Po zadaniu pytania w infostoisku (o poranku 9.00), kiedy będą kolejne... osoba tam siedząca z maślanymi oczami i rozbrajającą szczerością, powiedział "mieliśmy nocną sprzedaż, i poszło 120 opakowań, jesteśmy ostrożni przy zamawianiu kolejnych opakowań)...

Grywałem w różnego rodzaju eksperymenty. Od pikselozy, poprzez gry tekstowe, MOOM'y i inne :). Diabełki opanowane w wersji 1 i 2.... Chociaz najbardziej miodnie wspominam tytuły Thief 1 i 2. Arx Fatalis... i kilka innych mniej znanych.

Jestem przystojnym kurduplem, trochę łysieję. Lubię jeść, pić. W moim nałogu jednak mam czas na pracę, spotkania, rodzinę. Nie walę do termosu gdy chce mi się wiadomo co... i nie przynoszę do kompa zestawu surwiwalowego by nie być głodnym. Gdy chce mi się spać - wyłączam kompa... chcę zobaczyć dobry film - wyłączam kompa. Czytam dość sporo, czasami pomykam do Korez'a... A w międzyczasie odpalam mojego złomka i pykam w gry.

Wersja skrócona:
Cześć jestem Braxas.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości