Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 0 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Gru 10th, '18, 09:01

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Czy ktoś jeszcze gra ???
Post Wysłany: Paź 29th, '11, 15:11 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Paź 24th, '11, 19:18

Tak trochę odkopuję, jednak szczerze powiem, że choć niestety nie miałem okazji grać w DI to chętnie bym zagrał. Miałem nawet zainstalować ale tata mnie zniechęcił gderając jaka to słaba jest grafika :P Co prawda nie zniechęciła mnie grafika ale gadanie taty, bo do grafiki jak patrzę po youtobe to nic nie mam. Niby jestem z młodszego pokolenia, jednak mi taka grafika się podoba ;D Diablo 2 tak samo. Mnie zawsze podobały się te starsze grafiki, miały w sobie klimat i generalnie były takie fajne. Do tej pory mogę bez żadnych problemów grać w Disciples 2, Heroes 3, czy inne klasyki. Rzecz jasna obecnie grafika jest na takim poziomie, że to zupełnie inny format, jednak i tak to mnie nie odrzuca od starszych gier ;)

Post Wysłany: Paź 29th, '11, 16:48 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Wrz 15th, '11, 12:12
Miejscowość: Krosno

Po twojej wypowiedzi wnioskuje, że raczej jesteś młodym graczem.
Ja osobiście wychowałem się na grach z 96-2000 i musze powiedziec, że gry z tamtego okresu były znacznie trudniejsze niż te, które serwowane są nam teraz. Takie CoD przejdzie każdy w 5-10 godzin, a spróbuj na normalnym poziomie przejsc Blood lub Redneck Rampage.

Co do Diablo 1, jest naprawde dobre mimo już przestarzałej grafiki.

Post Wysłany: Paź 29th, '11, 20:15 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Lip 17th, '11, 18:15

Diablo 1 "urodziło" gatunek sieczek i rąbanek. Szacunek się należy. No ale... nie chcę Cię zniechęcać, jednak włączyłem jakiś czas temu d1, tak poczułem jakoś klimat :D, i nie wiem czy to te nowe tytuły tak wypaczyły mi już mózg, że po chwili przestałem grać. Przyzwyczajony jestem do rozbudowanych możliwości interakcji, intuicyjnej walki, i innych podobnych, wygodnych pierdółek. A d1 wydało mi się tak proste i prymitywne, że strasznie mnie to zniechęciło.

Ale z natury jestem obrzydliwie leniwy, więc może dlatego nie chciało mi się zwiedzać 15 poziomów katedry :D. Mimo wszystko diablo 1 to wspaniały tytuł, tworzył historię gier, więc choćby za to należy dać mu choć jedną szansę :D

Post Wysłany: Paź 31st, '11, 02:08 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Paź 24th, '11, 19:18

DarkBolo napisał(a):
Po twojej wypowiedzi wnioskuje, że raczej jesteś młodym graczem.
Ja osobiście wychowałem się na grach z 96-2000 i musze powiedziec, że gry z tamtego okresu były znacznie trudniejsze niż te, które serwowane są nam teraz. Takie CoD przejdzie każdy w 5-10 godzin, a spróbuj na normalnym poziomie przejsc Blood lub Redneck Rampage.

Co do Diablo 1, jest naprawde dobre mimo już przestarzałej grafiki.

Ale powiedz, gdzie ja napisałem, że pod względem innym niż grafika gry starsze negatywnie odbiegają od obecnych? Stwierdziłem, że w porównaniu do innych osób z teoretycznie młodszego pokolenia (teoretycznie, bo chodzę już do 2 technikum, więc chyba nie jestem z drugiej strony już taki młody :P) mnie starsze gry graficznie się podobają do tej pory ;)

Post Wysłany: Lis 1st, '11, 01:15 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Mar 25th, '11, 15:17
Miejscowość: Sosnowiec

To tylko chylić przed Tobą czoła :) Wiesz, to nawet nie o to idzie, że młodszy gracz nie potrafi docenić starych produkcji. W sumie chodzi raczej o to, że jak nie grało się w daną grę mniej więcej w okresie jej premiery czy szczytu popularności, to potem, po 10-15 latach, ciężko zacząć grać, bo po prostu gra odrzuca.

Pierwszego kompa dostałem w roku 1992 czy 1993, więc grałem w sporo starych gierek, ale przyznam się bez bicia, nie grałem np. w Dune i ciężko byłoby mi przemóc się dzisiaj w to zagrać, chociaż to czas, kiedy działałem już na kompie grając w gry z podobną grafą.

A skoro jesteśmy już przy starych grach, to mam nadzieję, że nikt się nie obrazi jak na bezczela rzucę linka do bardzo fajnej strony (nie powiem czyjej ;) ): www.starapolskaszkola.pl

Post Wysłany: Maj 17th, '12, 13:55 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Kwi 12th, '12, 13:18

Miesiąc temu zrobiłem odświeżenie półki... D1 + dodatek odpaliłem i ukończyłem. Miodzio. Wprawdzie grafika już trąci, ale klimat i ambient, niezapomniany!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości