Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 0 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Maj 20th, '19, 07:06

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Staty
Post Wysłany: Maj 24th, '12, 13:16 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Mar 10th, '12, 16:04
Miejscowość: Leszno

Witam.
Grywam sobie monkiem i zastanawiam się jakie staty rozwijać by grało się najlepiej. Poszedłem w zręczność, witalność i odrobinę siły. Okazuje się, że na poziomie piekła 25k hp jest mi w stanie spaść w ciągu 2 sekund :P

Ciekaw jestem, czy to normalne w przypadku monka czy jest może jakieś rozwiązanie. Elitarne mobki korzystają raczej z magii więc pancerz średnio rozwiąże problem.

Jakie wy macie doświadczenia i może rady?

Temat postu: Re: Staty
Post Wysłany: Lip 11th, '12, 08:44 
Nowicjusz

Dołączenie: Lip 11th, '12, 08:06

Cóż w a4 na piekle miałem problemy ale udało mi się go zrobić... Na dzień dzisiejszy siedzę w inferno a1 z sprzętem na 51 lvl ;/ i powiem że sobie radze... Ja buduje mojego monka pod kradzież życia za trafienie teraz za hita mój heal to 300-600 pk życia + Tchnienie Niebios + (nie wiem czy to u monka normalne) heal za używanie umiejętności + ew potki (rzadko ich używam).Na tym sprzęcie dałem wejść w ogromną grupę mobów leczyć się na nich i na umiejętnościach więc nie było tak źle inferno to już wyższa szkoła jazdy :< sprzęt już trochę zawodzi ale jeszcze dźwiga mojego monka . Na 60lvl warto już zaopatrzyć w 2 osobne sety
Set na MF i GF (Magic Find i Gold Find) polepsza to drop i to bardzo GF warto zrobić bo zwiększa lot kaski z potworów i skrzyń MF działa na lot itemów .Te dwa sety według mnie muszą być zrobione czemu? Więcej golda + większa szansa na rzadkie dobre itemy

Ja buduje mojego monka pod Life Steal a hit + Witalność + Zręczność i jest bardzo dobrze ;).Przedmioty 60lvl mogą osiągnąć (w jednym) ponad 1000 Life Steal'a 8-)

Nv Męstwo Nefalemów ma ładunki i im więcej ładunków to zwiększa ci MF I GF

MF templariusza
- Jest to klasa która może używać tarczy oraz mieczy jednoręcznych
- w mieczu jednoręcznym uzyskać 25%
- tarczy może uzyskać 20%
- amulecie 40%
- ringach 18% x2
25% pomocnika daje nam 5% MF więcej.

Więc u mnie to wygląda tak samo tylko dwa miecze co da 50% MF :) Nie będę już o tym bo nie na temat (sam gram tydzień i nie mam jeszcze jakiejś boskiej wiedzy więc jak gdzieś jest pomyłka to nie krzyczeć!)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości