Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 0 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Gru 10th, '18, 08:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Farminfg - gdzie ? jak ? kim ?
Post Wysłany: Sie 30th, '12, 10:36 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Mar 16th, '12, 16:32
Miejscowość: Warszawa

Witam,
Jak w temacie, proszę podzielcie się swoimi sposobami z innymi graczami jak najlepiej się wzbogacić, jaką postacią, w jakim miejscu, ile zakładacie magic find'u i gold find'u.
Czy robicie to przez krótkie gry i zabijanie jednej konkretnej elity, czy może tworzycie dłuższą rozgrywkę i chodzicie po różnych lokacjach w danym akcie ?

Ja osobiście farmie barbem, nastawiony jestem bardziej na gold find'a mam go ok. >100% + ok. 60% magic find'u. Jestem zwolennikiem chodzenia po różnych lokacjach w danym akcie i zbieranie efektu nefalemów. Np. poziom inferno: robię najpierw Pola Niedoli = na samej mapie jest zazwyczaj ok. 3 elit oraz jest jaskinia w której jest od 4-5 elit. Następnie udaję się na cmentarz potępionych i robię 3 krypty jest tam ok. 6-8 elit łącznie + jakiś quest z bonusem. Jedna gra zajmuje mi ok. 40 minut mam co najmniej 1,5 inwentarza rzadkich (żółtych) rzeczy i ok 150-200k golda. Oczywiście rzeczy jakie dropie nie urywają tyłka, ale zdarzyło mi się wydropić kilka fajnych sztuk z 63 lvl które sprzedałem za ok. 500k każdą.
Wczoraj zacząłem w grupie robić 2 akt od zadania z krwią do zabicia samego beliala. Wypada dużo rzadkich rzeczy, w moim teamie wypadły z 4 legendy, oczywiście żadna mi :/. Golda też trochę nazbierałem ale cała rozgrywka trwała ok. 1,5 h. Cały team był nastawiony na farming dlatego trwało to tak długo.

Prośba o podzielenie się swoimi doświadczeniami jeśli chodzi o farming. Pomoże to wielu graczom również mi. I myślę że każdy z nas dowie się czegoś nowego.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości