Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 0 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Gru 16th, '18, 02:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Runy
Post Wysłany: Kwi 4th, '12, 19:37 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Mar 16th, '12, 20:23

Ja powiem że dla mnie runy są dopełnieniem całości, mając potężny oręż jest ok ale runki to dopiero będzie zabawa, wiele możliwości kombinowania, każdy zrobi se jak tylko zechce eq a runy to jak, miłość z wzajemnością.

Post Wysłany: Kwi 24th, '12, 15:19 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Kwi 24th, '12, 15:12

Witam.
Nadal nie mogę zrozumieć systemu run w tej grze, mimo że przeczytałem kilka artykułow o nich. Przeszedłem też betę, odblokowałem te runy na odpowiednich poziomach. Ale czy runy są tylko od tego aby podpompować skill po prostu klikając na runę i im większy poziom odblokowania runy tym daje więcej zastosowań(wiadomo, że każdy weźmie ostatnią runę), bez szukania jej?? Tylko tyle??

Bo jeśli tak, to cienko wypadł ten system nad, którym pododbno się wiele trudzili. Patrząc na to, boje się o inne ważne aspekty gry....

Post Wysłany: Kwi 24th, '12, 18:58 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Sie 26th, '09, 11:11
Miejscowość: Warsaw

Waa napisał(a):
Witam.
Nadal nie mogę zrozumieć systemu run w tej grze, mimo że przeczytałem kilka artykułow o nich. Przeszedłem też betę, odblokowałem te runy na odpowiednich poziomach. Ale czy runy są tylko od tego aby podpompować skill po prostu klikając na runę i im większy poziom odblokowania runy tym daje więcej zastosowań(wiadomo, że każdy weźmie ostatnią runę), bez szukania jej?? Tylko tyle??

Bo jeśli tak, to cienko wypadł ten system nad, którym pododbno się wiele trudzili. Patrząc na to, boje się o inne ważne aspekty gry....

Runa odblokowana później wcale nie musi być lepsza od poprzedniej, jest po prostu inna. Dzięki temu systemowi na każdym poziomie mamy jakąś nową umiejętność i więcej kombinacji buildów.

Post Wysłany: Kwi 24th, '12, 23:03 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Kwi 24th, '12, 17:47

@Waa

Nie zgadzam się z Tobą. Każda runa ma inną opcję co daję spory wachlarz możliwości dla naszych postaci. Jeżeli w odpowiedni sposób je wykorzystasz to zrobisz fajny build.

Post Wysłany: Maj 13th, '12, 11:06 
Nowicjusz

Dołączenie: Maj 9th, '12, 18:34
Miejscowość: Kraków

Runami będzie można modyfikować tylko umiejętności czy też przedmioty i tworzyć słowa runiczne jak w d2? Nie rozumiem też, jak będzie się zdobywać te runy. Będą wypadać tak jak inne przedmioty z potworów czy jak? Pytam ponieważ pojawiło się gdzieś stwierdzenie o odblokowywaniu kolejnych run.

Post Wysłany: Maj 13th, '12, 20:15 
Nowicjusz

Dołączenie: Maj 13th, '12, 20:09

:D :D Hmmmm Runy od zawsze mi sie podobaly, a wam

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości