Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 0 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Maj 22nd, '19, 03:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Witch Doctor
Post Wysłany: Mar 22nd, '09, 22:04 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Lut 20th, '09, 20:47

Witch Doctor

Ta postac występuje poraz pierwszy w serii Diablo, dlatego nie znamy jeszcze jego polskiej najzwy. Najprawdopodobniej będzie nazywany szamanem. Witch Doctor rasy umbaru był uznawany za legendę, jednak dowiedziono, że istnieje. Mówi się, że w walce niszczy przeciwnika dosadnie i precyzyjnie, atakując jego ciało i umysł eliksirami, czarami, tworząc eksplozje, płomienie i trujące opary. Prócz tego mówi się, że potrafi przywołac nieumarte kreatury z zaświatów, które wychodzą na śwaiat z ciała jego przeciwnika rozrywając mu skórę. Znany nam osobnik pochodzi dżungli Torajan, pokrywającej południowy cypel wschodniego kontynentu, w krainie znanej jako Teganze. Są to tereny bardzo odosobnione i niedostępne dla wielu. Ten Witch Doctor pochodzi z plemienia pięciu Wzgórz. Ich kultura jest faascynująca i zadziwiająca dla obcych. Poniekąd wszczynają wojny nie dla podboju, a z powódek rytualnych. Wierzą w "Nieuformowany Ląd", są przekonani o tym, że pod znanym wszystkim fizycznym światem znajduje się uświęcona rzeczywistośc. Witch doctorzy są świetnie połączeni z Nieuformowanym Lądem i dzięki kombinacji rytuałów i eliksirów są w stanie przejrzec otaczającą ich rzeczywistośc. Stan ten nazywany jest Transem Duchowym.Prócz wiary w życiową moc i Nieuformowany Ląd, są też święcie przekonani o swojej filozofii, poświęcenia, przekładania swojego dobra, dla dobra plemienia. Jest to plemie bardzo tajemnicze i to co o nich wiemy, jest jedynie namiastką wiedzy, mam nadzieję, że w przyszłości bliżej poznamy Witch Doctorów

Temat postu: Re: Szaman/Witch Doctor
Post Wysłany: Kwi 2nd, '09, 17:27 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Kwi 1st, '09, 22:30

może na poważnie qwerty bo trochę bez sensu napisałeś
A moje pytanko czy ten doktor to on będzie leczył tymi zielonymi kulkami ???

Post Wysłany: Kwi 2nd, '09, 18:59 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Lut 20th, '09, 20:47

Witam, oczywiście, forum było w fazie testów, stąd kilka tematów bez sensu :]

A odnośnie Szama:
Cytuj:
Ta postac występuje poraz pierwszy w serii Diablo, dlatego nie znamy jeszcze jego polskiej najzwy. Najprawdopodobniej będzie nazywany szamanem. Witch Doctor rasy umbaru był uznawany za legendę, jednak dowiedziono, że istnieje. Mówi się, że w walce niszczy przeciwnika dosadnie i precyzyjnie, atakując jego ciało i umysł eliksirami, czarami, tworząc eksplozje, płomienie i trujące opary. Prócz tego mówi się, że potrafi przywołac nieumarte kreatury z zaświatów, które wychodzą na śwaiat z ciała jego przeciwnika rozrywając mu skórę. Znany nam osobnik pochodzi dżungli Torajan, pokrywającej południowy cypel wschodniego kontynentu, w krainie znanej jako Teganze. Są to tereny bardzo odosobnione i niedostępne dla wielu. Ten Witch Doctor pochodzi z plemienia pięciu Wzgórz. Ich kultura jest faascynująca i zadziwiająca dla obcych. Poniekąd wszczynają wojny nie dla podboju, a z powódek rytualnych. Wierzą w "Nieuformowany Ląd", są przekonani o tym, że pod znanym wszystkim fizycznym światem znajduje się uświęcona rzeczywistośc. Witch doctorzy są świetnie połączeni z Nieuformowanym Lądem i dzięki kombinacji rytuałów i eliksirów są w stanie przejrzec otaczającą ich rzeczywistośc. Stan ten nazywany jest Transem Duchowym.Prócz wiary w życiową moc i Nieuformowany Ląd, są też święcie przekonani o swojej filozofii, poświęcenia, przekładania swojego dobra, dla dobra plemienia. Jest to plemie bardzo tajemnicze i to co o nich wiemy, jest jedynie namiastką wiedzy, mam nadzieję, że w przyszłości bliżej poznamy Witch Doctorów

żródło: http://www.diablo3.biz.pl/art.php?art_id=13

Temat postu: Re: Witch Doctor
Post Wysłany: Kwi 3rd, '09, 13:17 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Trochę przesadzili z nim jak szaman ożywia jak nekromanta ;D

Post Wysłany: Kwi 3rd, '09, 19:48 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Bardzo ciekawe ale ja wole Druida a nie Witch Doctor ja nie wiem czy im ta postać wypali ale się okaże >> :roll:

Temat postu: Re: Witch Doctor
Post Wysłany: Kwi 12th, '09, 21:55 
Wojownik

Dołączenie: Kwi 12th, '09, 16:04

Witch Doctor należy do rasy Umbaru, która w świecie Sanktuarium traktowana była dotychczas jako legenda. Legenda zamieniła się w prawde kiedy Abd al-Hazir zobaczył jednego z Umbaru w walce. Z informacji pozyskanych przez Abd al-Hazir wynika, że Witch Doctor atakuje swojego przeciwnika z przerażającą precyzją, napada umysł i ciało swojego przeciwnika, a ze swoich eliksirów i proszków wywołuje ogień, eksplozje i trujące duchy. Wiemy też, że Witch Doctor potrafi wymawiać komendy, które przywołują nieumarłe stworzenia ze świata zmarłych.

Odkrywca rasy Umbaru, przemierzał przez rozległe dżungle Torajan. Tam znalazł źródło informacji o Witch Doctor. W dżungli Torajan jest obszar znany jako Teganze, zamieszkiwany przez plemiona Pięciu wzgórz, Klan siedmiu kamieni czy też plemie Zachmurzonej doliny. Kultura Umbaru prowadzi kłopotliwą drogę życia. Plemie pięciu wzgórz często angażuje się w wojnę jednocześnie z Klanem siedmiu kamieni oraz plemieniem z zachmurzonej doliny. Wojny prowadzone są dla sprawy rytuału oraz żeby wygrane plemie mogło uzupełnić dostawy surowców.

W zapisach historyka możemy znaleźć wzmiankę dotyczącą wiary Umabaru. Wszystkie plemiona dżungli Torajan położone bliżej Teganeze łączy jedna wiara nazywana Mbwiru Eikura. Ich religia pomaga im szkolić umysł do postrzegania ich własnej rzeczywistości poprzez połączenie rytuału i wykorzystania wybranych korzeni i ziół znaleziony w dżungli.

Post Wysłany: Kwi 13th, '09, 13:21 
Nowicjusz

Dołączenie: Kwi 13th, '09, 13:09

druid też dobry, wiem bo sam go mam, ale szaman to taka mieszanina dru i nekro. Nekromantą przeszedłem wszystko co się dało, i jest dla mnie najlepszy, na równi z dru. Ciekawe co z tego wyjdzie...

Post Wysłany: Cze 10th, '09, 10:59 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Cze 9th, '09, 17:19
Miejscowość: Kraków

Mi odpowiada Witch doctor. Ma fajne umiejętności, no i jeszcze te runy co je ulepszają, nic tylko czekać:)

Post Wysłany: Cze 13th, '09, 15:32 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Cze 12th, '09, 11:55

Oh... Nie lubie tego typu postaci. W innych grach nigdy nie grałem bufferem, czy druidem. Wolę atakować.

Post Wysłany: Cze 22nd, '09, 14:30 
Nowicjusz

Dołączenie: Cze 18th, '09, 11:14

Szaman w D3 może być postaciom najważniejszą w trybie multiplayer. Także wielu pisze, iż może być słaby na pvp. Według mnie będzie jednym z lepszych. Swoimi atakami, ew. debuffami położy wroga jedną furią. Dlatego na pewno spróbuje pograć Witch Doctorem.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości