Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 5 osób, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 5 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Gru 14th, '18, 03:42

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Edycja kolekcjonerska
Post Wysłany: Gru 9th, '11, 23:19 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Lis 22nd, '09, 13:30
Miejscowość: Rzeszów

A teraz coś co dla mnie jest mega wypasem :D Edycja kolekcjonerska!!
a oto pudełko
Image
a teraz co w tym mega paku, oczywiście nowa i świeżutka wersja DIABLO 3, dodatki które ułatwią nam grę, mogą zrobić tak zwaną ezoteryczną barwę pancerza, będzie to chmura w butelce i dym w butelce :D + sztandary i takie tam pierdoły :) które akurat mnie nie interesują.
Oczywiście muzyka z gry.
Image
do tego świetnie oprawiona i wydana książka tak zwana "sztuka Diablo 3"
Image
Płytka na Blu-ray/DVD "KULISY PRODUKCJI"
I to co dla mnie jest absolutnym kosmosem to zaje..a czaszka diablo z miejscem na Pen Drive USB w kształcie kamienia duszy o pojemności 4GB po porostu czad!!! a na tym PD kompletna wersja Diablo 2 + dodatek, chyba sobie to kupie zakochałem się w tym PD choć daje sobie łapkę uciąć że już można dostać podróbki za parę zł na portalach handlowych.
Image

Temat postu: Re: Edycja kolekcjonerska
Post Wysłany: Gru 12th, '11, 15:03 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Gru 12th, '11, 14:43
Miejscowość: Częstochowa

Kolego @rampagee może to pytanie jest nie na miejscu jeszcze w tym czasie: Nie wiesz jak mogą się kształtować ceny za taką edycję? A jak za zwykłe wydanie? Ciekawi mnie jaka będzie różnica między jednym a drugim. Wracając do Twego postu prezentuje się to bosko - choć 2gą część posiadam kompletną :)

Asus P5Q PRO | C2D E8400@3GHz + Ninja2 rev.B | 2x2GB A-DATA 1066MHz 5-5-5-15 | Gigabyte GTX 460 1GB OC | Segate 7200.12 320GB SATA II | Sony / NEC (Optiarc) DVD+/-RW AD-7241S | Be Quiet DP P7 550W | Mode Com IMPACT | PS3 320GB

Post Wysłany: Gru 12th, '11, 21:26 
Awatar użytkownika
Administrator

Dołączenie: Wrz 15th, '11, 12:12
Miejscowość: Krosno

Normalne pudełkowe wydanie, według serwisu gram.pl, kosztuje 180zł.
Można tam już składać zamówienie na pre-order.

Za edycje kolekcjonerską możemy się spodziewać co najmniej 300zł.

Post Wysłany: Gru 12th, '11, 22:20 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

To chyba jednak mimo wszystko pozostanę przy edycji klasycznej. Ale mimo wszystko nie pobiegnę od razu do sklepu. Poczytam jakie będę opinie o grze :)

Asus P5Q PRO | C2D E8400@3GHz + Ninja2 rev.B | 2x2GB A-DATA 1066MHz 5-5-5-15 | Gigabyte GTX 460 1GB OC | Segate 7200.12 320GB SATA II | Sony / NEC (Optiarc) DVD+/-RW AD-7241S | Be Quiet DP P7 550W | Mode Com IMPACT | PS3 320GB

Post Wysłany: Gru 13th, '11, 02:36 
Awatar użytkownika
Moderator

pewnie to będzie kosztować około 400 do 500zł to jest moje zdanie , bo jak było wydanie kolekcjonerskie God of war 3
Image
to w empic kosztowało to około 500zł a więc ślicznie zrobiona czacha diablo + PD + książka itp. to raczej nie będzie kosztowało nie mało ;)

Post Wysłany: Gru 13th, '11, 23:45 
Awatar użytkownika
Moderator

Dołączenie: Mar 25th, '11, 15:17
Miejscowość: Sosnowiec

Moim zdaniem czacha Diablo to fajny gadżet, ale już ten pendrive mniej. No bo tak po prawdzie - po co wam to? Jest całkowicie zbędne, bo tego pena nie weźmiecie ze sobą np. do plecaka czy portfela. On będzie stał wsadzony w łeb Diablo. Więc po co w ogóle pendrive? Już ciekawszym wyjściem byłaby np. głowa Diablo, która po podłączeniu przez USB do kompa mogłaby świecić (kamień dusz) czy robić za jakiś budzik czy zegar czy cokolwiek takiego. Dla mnie pendrive nie jest tu trafionym pomysłem, ale wychodzi ze mnie pewno sceptyk ^^

Soundtrack i film making of to już standard, więc to też w ogóle mnie nie kręci.

Zapewne nolify dostaną też jakiegoś peta czy inne badziewie do WoWa, żeby mogli pokozaczyć jakimi to fanboyami Blizza nie są w Azeroth ^^

Post Wysłany: Gru 14th, '11, 12:21 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Tym bardziej chyba nie ma sensu pchać się w edycję kolekcjonerską - podchodząc do tego czysto praktycznie.

Druga strona medalu to "kult" jakim ta gra jest owiana i pewnie dla tego znajdzie się na prawdę mnóstwo osób które się o to pokuszą i nie koniecznie będą to osoby bardzo zamożne - tylko takie które już od 2 lat czekają na tę pozycję i grosik do grosza odkładają :)

Post Wysłany: Gru 15th, '11, 14:52 
Awatar użytkownika
Moderator

cruzier po tym jak zacząłeś pisać o kulcie myślałem że wchodzisz na sferę etyczną ;D czyli religia i te sprawy, ale po paru linijkach już wiem o co ci chodzi! co do tego co napisałeś myślę że ja będę właśnie taką osobą dlatego że myślę przyszłościowo, czyli diablo to absolutny hicior co nie ulega wątpliwości a takie gadżety za paręnaście lat będą jak święty gral dla potencjalnego kolekcjonera a z tego co wiem EK wydaje się bardzo mało co za tym idzie kiedyś mogą być troszkę warte więc ja osobiście wydam te 400 lub 500zł bo uważam że kiedyś mi to zaprocentuje! do tego mam EK D2 więc brakuje mi tylko D1 i będę mieć cały zestawik.
To tyle, ja bym się zastanowił czy nie warto poświecić dodatkowych 200 lub 300zł ;)
A wiecie że na 100% cześć z tych Edycji kolekcjonerskich zostanie zniszczona bo dziecko uszkodzi bo pies pogryzie bo ktoś zgubi bo babcia spali w piecu bo jest cholernie zabobonna :D

Post Wysłany: Gru 15th, '11, 18:40 
Awatar użytkownika
Bohater

Dołączenie: Lut 24th, '10, 12:19
Miejscowość: Jaworzno

Ale to czaszka tego diablo co ty zabiłeś czy tego co ja zabiłem ?
Mogliby dać jakiś plakacik z dobrego materiału takiego skóropodobnego . Bo np. EK Skyrim może i kosztowała te 550 złotych , ale zawierała taką mapę , artbook , też z dobrego tworzywa no i jaha figurka smoka która jest epicka xD .
A czaszka jeśli już powinna mieć z 18 cm wysokości . BO ten pendrive będzie wyglądać jak pryszcz Xd

Ale pudełko jest zajebiste xD

Post Wysłany: Gru 15th, '11, 18:48 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Gru 15th, '11, 18:33
Miejscowość: Tarnobrzeg

Właśnie mogli by dodac do tego duzy plakat z gry i bylo by znakomiecie. Taki plakacik w pokoju ... uuu miodzio. Fajniej by bylo jak by dali np:

-grę D3
-koszulkę
-czaszkę
-artbook
-soundtracki
-plakat

i by bylo o wiele ciekawsze nic teraz jest

PS. A właśnie czy nie dało by się gdzies zdobyc takiego plakatu bo na jakims filmiku ze starcrafta widzialem ze koles ma na scianie, ale jak do tej pory na necie widzialem tylko koszulki z d3.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 23 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości