Witaj na diablo3.biz.pl. Na stronie jest 1 osoba, 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gości.
Nazwa użytkownika:

Hasło:

Uwaga! Szukamy redaktorów!
Kliknij  tutaj  po więcej informacji!

Obecny czas: Cze 16th, '19, 06:38

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Te ciągłe porównania do Nekromanty..(!)
Post Wysłany: Lip 20th, '11, 23:29 
Awatar użytkownika
Wojownik

Dołączenie: Lip 16th, '11, 17:26

Nie wkurzają was?

Jak przeglądam zagraniczne fora, to ludzie ciągłe płaczą, że wolą Nekromantę, i dlaczego Nekros został zamieniony na tego dzikusa?

Irytuje mnie to bardzo, ponieważ nikt nit został tutaj "Zamieniony".
Diablo 3 miało zaoferować 5 absolutnie nowych klas, dlatego J.Wilson nie był szczęśliwy, że po raz kolejny wrzucono Barbarzyńcę, bo mieli zaoferować nowe klasy.

Kolejną rzeczą jest to, że WD ma kompletnie inny styl walki niż Nekromanta oraz inną historię za sobą w zanadrzu, już pomijając, że ich kultury się drastycznie różnią.

Nekromanta przyzywał szkielety, golemy używał magii kości i trucizny, oraz klątw. Z czego jak wiemy głównie polegał jednak na swojej małej armii.

Witch Doctor używa mrocznej magii Voodoo, siły Ducha(Spirit) oraz Zombie.
Z czego Zombie nie będą za niego robić całej roboty, WD ma polegać na CC(Crowd Control), będzie dużo dynamiczniejszą postacią, i jak mniemam trudniejszą do grania. Będzie mieć w zanadrzu sporo "przeżywajek", i używać alchemicznych wywarów.

Jedyne cechy wspólne jakie mają to to, że WD poniekąd też przyzywa nieumarłych, też używa mrocznej magii, i też rzuca poniekąd klątwy- chociaż ja widzę póki co tylko dwie.

Jak było wspomniane w pierwszym video z game-play'u Witch Doctor korzysta z siły ognia oraz zarazy.
Jest to egzotyczny aspekt, jaki będzie dostępny w grze, liczę jego zestawy "zbroi" będą niesamowicie interesujące, (jak na concept artach).

I nie wiem jak wy koledzy, ale dla mnie ta postać wniesie dużo świeżości i dużo wyzwania do gry. I nie będę płakać po nekromancie, bardzo lubię tą klasę, ale również lubię Amazonkę, zabójczynię i jakoś nie płaczę. ;f

Temat postu: Re: Te ciągłe porównania do Nekromanty..(!)
Post Wysłany: Lip 21st, '11, 17:30 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Lip 17th, '11, 18:15

Zgadzam się z tym że nekro i WD to bardzo różne postacie.

Nekromanta to przecież wysłannik śmierci, potrafi obudzić umarłych, przeklina swych wrogów, umie zasiać grozę nawet w sercach demonów.

Blizzard tworząc WD wynalazł bardzo ciekawy i iście zabójczy mix. Po części mamy do czynienia z szamanem, kimś związanym z tajemniczą magią i dzikimi obrzędami. Ale również bardzo zręcznego alchemika i wojownika.

Cieszę się że będziemy mieć taką postać do dyspozycji. Jak zauważyłeś będzie to bardzo dobry kontroler tłumów (osobiście uważam że nekromanta też był nieco ukierunkowany w tę stronę, taki archetyp można powiedzieć) i będzie miło zagrać z nim, czy też przeciw niemu :P

Post Wysłany: Sie 29th, '11, 01:20 
Awatar użytkownika
Nowicjusz

Dołączenie: Sie 29th, '11, 01:14

Doctorek jest porównywany do Necro ponieważ jest summonerem;)
Druid z dwójeczki co prawda także jest ale drzewko "zombie" u szamana skłania do porównywania go właśnie do,necro więc nie masz się co dziwić^^
Ale także zgadzam się z tobą że te postacie nie mają ze sobą wiele wspólnego no może poza tym że WD będzie takim "małym" summonerem:)

P.S. Mam sentyment do klas mogących wspierać się pomocnikami więc zagram doktorkiem^^

Post Wysłany: Gru 28th, '11, 15:56 
Nowicjusz

Dołączenie: Gru 28th, '11, 12:34

mysle ze powodem dla ktorego je porownuja jest tez brak jego odpowiednika tutaj. lubie grac po zlej stronie mocy, w d2 gwarantowal mi to poniekad necro. w d3 nie mam juz tak prostego wyboru

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość